Menedzer realtek hp audio

niedawno zmienilam kompa.jednak nie pasowal mi subwoofer!odlaczylam kable w tylnim panelu i ustawienia w MENEDZERZE i teraz nic mi nie dziala!nie jestem za dobra w sprawach komputerowych!nie znam sie na tym!czy moze ktos mi powiedziec jak maja byc kable powtykane w tylnim panelu?aa i jeszcze jakie maja byc ustawienia w menedzerze!bo sama cos probuje robic jednak jak zaczna dzialac glosnik to nie dziala mikrofon!zmienie cos znowu to zaczyna klawaiatura nie dzialac choc nie odlaczam wtyki klawatury.mam nadzieje ze ktos mnie zrozumial i prosze o pomoc

ciężko cokolwiek zrozumieć, podaj jaką masz kartę dźwiekową, jakie wyjścia i co zmieniłaś w menedżerze?

kable powtykalam tak jak trzeba.wtyki mikrofonu do odpowiedniego wejscia ale dalej nic nie dziala znaczy tylko glosniki dzialaja!w menedzerze to pozmienialam tak aby glosniki chociaz dzialay.bo wczesniej to nic nie dzialalo!teraz to chociaz muzyki moge posluchac!w menedzerze to mam tak panelu tylnim wejscie niebieskie to ustawienia na sluchawki w zielonym tez na sluchawki a rozowy to wejscie mikrofonu.

podaj konfiguracje komputera, jaka karta dźwiękowa, zintegrowana czy nie, płyta główna

Proszę nazwać temat konkretnie i poprawić błędy. Na forum piszemy polsku. Polecam lekturę regulaminu.

Przenoszę do odpowiedniego działu.