Menu prawego klikniecia ;)

A wiec poszukuje programu badz sposobu aby dopasować do własnych potrzeb menu prawego klikniecia tak gdzie jest wytnij wklej ITD. bo mam inne zupelnie nie potrzebne polecenia z roznych programow wiec jak by ktos wiedział albo mial taki program chetnie poznam jego nazwe …

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Tego nie zmienisz.

zmienie wiem juz ze mozna to bylo zmienic w Windows 98 , 2000 ale w systemach XP i Media Center (mój) “troche” sie pozmieniało :wink:

Na przykład RegCleaner - zakładka Rozszerzenia powłoki?

nio faktycznie juz 2 usunełem ale brakuje ;/ po zatym jest tam troche tego syfu :stuck_out_tongue: i pozniej moze byc problem jak cos sie usunie :stuck_out_tongue_winking_eye: poszukuje bardziej podrecznego programu :wink: nie koniecznie Polski :stuck_out_tongue_winking_eye:

Spróbuj TUNE UP UTLITIES .

Naprawde bardzo bardzo dobry program przez chwile myslalem ze bedzie ta opcja ;/ ale niestety :frowning: . Jak ktos bedzie mial jeszcze jakis pomysł to bardzo prosze ;/ bo te niepotrzebne funkcje prawego klikniecia naprawde niekiedy irytuja moze ja dam przyklad zobaczcie :

najgorzej jak sie klika na plik muzyczny ;/ http://img183.imageshack.us/my.php?imag … 22uxb1.jpg te naczerwono zdecydowanie nie sa mi potrzebne ;/

WinRAR:

Options > Settings… > Integration > wyłącz Integrate WinRAR into shell

winrld9.th.jpg

Windows Media Player:

_Panel sterowania Dodaj lub usuń programy Określ dostęp do programów i ich ustawienia domyślne Niestandardowa Wybierz domyślny odtwarzacz multimedialny:_Windows Media Player - odhacz Włącz dostęp do tego programu

wmppr2.th.jpg

—EDIT—

Winamp:

Tu jest jakiś feler.

Pomimo odznaczenia odpowiednich opcji w konfiguracji, pozycje w menu kontekstowym pozostają.

winaum6.th.jpg

Wobec czego:

menu Start__Uruchom - regedit

odszukaj klucz - HKEY_CLASSES_ROOT\Winamp.File\shell

usuń Enqueue i ListBookmark.

winamprzf8.th.jpg

:x Wszystko da się zmienić

Proponuję darmowy HACE Mmm

http://www.hace.us-inc.com/mmm.shtml

oooo własnie OGROMNIE DZIEKUJE :smiley: zonk :wink:

W Opcje Folderów/Typy Plików można pomajstrować przy menu kontekstowym. :slight_smile: