Menu Start - rozmiary

mi równiez przeszkadza to szerokie menu wygląda to obleśnie w porównaniu do wersji ENG Visty, tak samo szeroko są zaznaczane ikony na pulpicie i nie są blisko lewej strony tak jak w ENG

jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę napisać.

Oto screen z regedit.

Vista PL z wgranym angielskim mui z Windows Update:

ab8185a8f3e182b4m.jpg

Te wartości są takie same w wersji PL.

A tu screen z Visty Ultimate ENG (nie wgrywane nic, po prostu angielska wersja od poczatku do konca :smiley: )

http://img158.imageshack.us/my.php?image=regeaa9.jpg

parametry są zaszyte najprawdopodobniej w pliku shell32dll.mui

A coście się tak uwzięli na te menu start. Wg. mnie jest świetne, bardzo mi się podoba - przynajmniej wszystko czytelne i napisy nie są poucinane.

no tak ale jest troche za szerokie :roll:

A jakby zdobył ten plik i podmienił?

A moze jakas edycja tego pliku?

najlepiej niecxh ktoś tak wypróbuje zrobić tylko lepiej zrobic punkt w przywracaniu systemu na wszelki wypadek.

http://rapidshare.com/files/14583890/shell32.rar

niech ktoś przetestuje :smiley:

ja nie mam zrobionej kopi zapasowej :frowning:

a po co Ci kopia zapasowa? skopiuj sobie swój plik shell32dll.mui w bezpieczne miejsce. w razie czego go przywrócisz i po kłopocie.

Testował ktoś?

ja nie mam odwagi bo boje się o system a nie chce robić formata:P

Czy warto o 2 centymetry zmieniać interfejs z PL na EN

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 19:38

A co ja mam to zrobić :o a potem nie daj boże VIŚTA FORMAT C:\

jeżeli komuś zależy na tym to tak.

nic takiego nie napisałem.

Słuchajcie, a nie prościej zapytać się o poradę polski oddział Microsoft ?? Pewnikiem za szerokość odpowiada jakiś ukryty parametr w rejestrze, tak samo jak ta modyfikacja z szerokimi ikonami. Jak ktoś zna do nich adres mailowy, to ja mogę napisać prośbę :smiley: Może coś odpowiedzą ciekawego :wink:

Ja tez moge napisac, tylko niech ktos poda maila :mrgreen:

Złączono Posty : 05.02.2007 (Pon) 10:38

Napisałem do nich :smiley:

A nie możecie zmienić menu na klasyczne??

Nie, nie możemy bo mamy Vistę i jej AERO :slight_smile:

Ja już jestem o krok od formata a też mi się za bardzo nie che :frowning:

Zainstalowałem gierkę z zabezpieczeniem StarForce a tu po restarcie Vista w ryk że stery StarForce są niezgodne i zostaną zablokowane :frowning:

Pozatym zmieniając menu na klasyczne stracą wiele nowych opcji tego wąłsnie menu.