Menu Start Windows Vista PL

Witam,rozmyślam czasami żeby sobie kupić Windows Vista Ultimate PL 64 Bit,obecnie korzystam z oryginalnego Windows XP Home Edition SP2+SP3 PL.

Przyznam,że Windows Vista to dość ciekawy system i coraz bardziej mnie do niego ciągnie,lecz mam pytanie:Czy po podmianie tego pliku z oryginalnego na zmodyfikowany,Menu start w polskiej Viście,będzie wyglądać jak to z angielskiej wersji tyle,że będzie polskie czy będzię takie okropnie przeźroczyste do przesady??

Ale to chyba nie działa na Vista z SP1, chyba że się mylę.

na necie czytalem ze niezbedne sa najnowsze aktualizacje,a pytam o ta przezroczystosc,bo na necie znalazlem screen gdzie pokazano jak wyglada ono po podmianie tego pliku to bylo takie jak szkło bezbarwne i waskie

powinno być identyczne jak w ang.

takie czyli jakie?

Po co komplikować sobie życie z podmianą plików jeżeli można użyć programu Sunrise Vista Konfigurator ( musisz tylko pobrać wersje dla 64 bitowego systemu ) i bez problemu zrobić sobie cieńkie menu start ( przezroczyste ). Program działa na pewno na Viście Home Premium z SP 1- 64 bit.

Dasz screena ?

tak to można i bez suinrise, wystarczy wgrać jakiś motyw

program ten nie ma opcji zwężenia menu start oryginalnej kompozycji a jedynie ma kompozycje które można sobie ustawić mające wąskie .

w sprawdzonych poradach jest mój topic w którym napisałem jak łatwo zwężić start menu visty pl

oto link:

viewtopic.php?f=7&t=182447&hilit=+w%C4%85skie+menu+start

Problem w tym że niektóre inny motywy mają na Viście PL też szerokie menu i za chiny nie da radę tego zamienić :frowning: .

takie czyli jakie?

jeśli zrobisz z plikiem który jest w linku w moim poprzednim poście to będzie normalne

a jeszcze mam pytanie tak na marginesie,czy sa sterowniki do visty dla mojej mobo ecs p4m890t-m2 ??