Menu Windows się zawiesza

Menu Windows się zawiesza.

Np. Wyszukaj programy i pliki.

Wpisuje jakąś nazwę i jak chce otworzyć coś to pokazuje się informacja “Explorator nie odpowiada”

Pewnie zrobiłeś coś z JDownloaderem. Coś się stale odwołuje i zawiesza eksploratora. Tym razem użyj RogueKiller. Pobierz na pulpit i otwórz jako admin. http://www.dobreprogramy.pl/RogueKiller … 39028.html

Samo użycie tego programu przywraca domyślne ścieżki i usuwa blokujące procesy. Wykonaj skanowanie i potem usuwanie. Zrób koniecznie restart. Logi będą na pulpicie i dasz tylko z usuwania, bo być może w logu usuwania będą wskazania do naprawy hosta, czy dns.

Do wyszukiwania w systemie pobierz błyskawiczny malutki wise jetsearch portable.

Skąd wiedziałeś ze wyszukiwałem JDownloader??? Podglądasz, szpiegujesz mnie, jesteś jasnowidzem czy to tylko przypadek HEHE :slight_smile: i chciałem otworzyć lokalizację by zajrzeć do logu

Czytałem dzisiaj o tym obciążeniu RAM. Przecież założyłeś temat. Skąd podejrzenie o śledzeniu Ciebie?

Jakby co, chciałem pomóc. Widzę, że sprawa nierozwiązana. Tak myślę, że coś w tym programie jest zablokowane. Miałem dzisiaj inny program i też go zatkało, zablokowało nawet okno na pulpicie, a RAM skoczył o 500. Blokowanie jest na poziomie exploratora. System explorer wskazał. Zamknąłem proces, posprzątałem dokładnie i jest dobrze, mimo, że pobrałem ponownie i uruchomiłem płatny, dziś darmowy eflip book. Już się nie wiesza. Tak i Ty nie musisz rezygnować z JDownloadera. Tak uważam.

Tym RogueKiller popsułem plik hosts w JDownloader2 ale usunąłem go z TMP i znów działa JD2 jak należy.