Messenger - widoczny status osoby z jaką nigdy nie piszę na FB

Czemu messenger pokazuje mi status aktywności osoby z którą nie rozmawiałam nigdy na fb i nie jest moim znajomym?
Nie mam żadnych interakcji z tą osobą, nigdy nie wchodziłam na jej profil.
pokazuje mi tą osobę na pierwszej liscie, która się wyświetla ?

Jak jest twoim znajomym, to może dlatego ją/go pokazuje,

raczej nie trzeba pisać z osobą, może wystarczyć przypadkowy lajk posta (ja tak zrobiłem kuzynce i widzę ją na liście aktywności kiedy była lub jest zalogowana).

Jak nie jest znajomy, nie obserwujesz jej/go to dziwny błąd… (Facebook to nie Tinder czy Badoo do nowych znajomości).


FB może listę sortować nazwiskami/imionami/ID profilu (raczej już go nie ma w url a popularne jest /imie.nazwisko.liczba zamiast „profile=XXXXXXXXXXXXX”) lub „losowo” z utrzymaniem stanu na nieokreślony czas (dzień, tydzień, miesiąc, rok).

Poznanie algorytmu mieszającego może stanowić dobrą zagadkę.

Popraw temat wątku bo tak napisałeś, ze nawet Chińczyk by nie zrozumiał o co biega :stuck_out_tongue:

„Tajtyl” poprawiony, ingerować w opis wątku może tylko autor lub moderator (wpis nie dostał uprawnień edycji Wikia by społeczność mogła edytować jak ma „poziom zaufania 2” lub wyższy).


Próba pierwsza:

Czemu messenger pokazuje mi status aktywności osoby z którą nie rozmawiałam nigdy na fb? :cn:

Messenger - widoczny status z osobą jaką nie nigdy piszę na FB :uk: ~ :poland: (???)

Próba druga:

Messenger - widoczny status z osobą jaką nie nigdy piszę na FB :uk: ~ :poland: (???)

Messenger - widoczny status osoby z jaką nie nigdy piszę na FB :poland: (???)

Jesteście członkami tej samej grupy na FB?