Metal Hammer - zakup numerów archiwalnych

Czy ktoś wie jak mogę zakupić numery archiwalne (polskiego) Metal Hammera?

Bo na ostatniej stronie tegoż czasopisma mam pełny wykaz numerów archiwalnych, ale żadnej informacji gdzie i jak takie numery zamawiać.

A Allegro Ciebie nie interesuje ?

Niestety nie.

Ale pomimo tego że ta gazeta ma możliwość sprzedarzy numerów archiwalnych a ja nie wiem po prostu jak tego dokonać.

A poza tym Nie ma tam żadnego z interesujących mnie numerów.

W każdym czasopiśmie czy gazecie jest coś takiego jak stopka redakcyjna i tam masz wszystkie potrzebne informacje.

Niestety czegoś takiego nie znalazłem ani niczego podobnego.

Za to znalazłem po dokładniejszej obserwacji wycinek dzięki któremu (chyba) mogę zakupić te numery.

Wyglada one mniej wiecej tak: z jednej strony tych Odcinków (tak się to nazywa) widnieją cztery odcinki które dzielą się na Dla banku, Dla poczty, Dla posiadacza rachunku i Dla wpłacającego.

Zaznaczone jest miejsce na wpisanie danych typu Złotych, słownie, kto wpłaca i adres.

Z drugiej strony są cztery kolumny: Potwierdzenie dla wpłacającego, Odcinek dla posiadzacza rachunku, Odcinek dla poczty i Odcinek dla banku.

Na każdym z nich jest miejsce na krzyżyk do zaznaczenia czy chodzi o prenumeratę pólroczną, roczną lub o zamówienie numerów archiwalnych.

I poniżej dwie rubryki: Ilość numerów bez CD lub z CD.

Ale jeśli chciałbym zamówić numery archiwalne (o podanych numerach np. 5/99) to jak mam to wszystko uzupełnić?