Metal Hammer - zakup numerów archiwalnych

(Lord Yabol) #1

Czy ktoś wie jak mogę zakupić numery archiwalne (polskiego) Metal Hammera?

Bo na ostatniej stronie tegoż czasopisma mam pełny wykaz numerów archiwalnych, ale żadnej informacji gdzie i jak takie numery zamawiać.

(Canaletto) #2

A Allegro Ciebie nie interesuje ?

(Lord Yabol) #3

Niestety nie.

Ale pomimo tego że ta gazeta ma możliwość sprzedarzy numerów archiwalnych a ja nie wiem po prostu jak tego dokonać.

A poza tym Nie ma tam żadnego z interesujących mnie numerów.

(fiesta) #4

W każdym czasopiśmie czy gazecie jest coś takiego jak stopka redakcyjna i tam masz wszystkie potrzebne informacje.

(Lord Yabol) #5

Niestety czegoś takiego nie znalazłem ani niczego podobnego.

Za to znalazłem po dokładniejszej obserwacji wycinek dzięki któremu (chyba) mogę zakupić te numery.

Wyglada one mniej wiecej tak: z jednej strony tych Odcinków (tak się to nazywa) widnieją cztery odcinki które dzielą się na Dla banku, Dla poczty, Dla posiadacza rachunku i Dla wpłacającego.

Zaznaczone jest miejsce na wpisanie danych typu Złotych, słownie, kto wpłaca i adres.

Z drugiej strony są cztery kolumny: Potwierdzenie dla wpłacającego, Odcinek dla posiadzacza rachunku, Odcinek dla poczty i Odcinek dla banku.

Na każdym z nich jest miejsce na krzyżyk do zaznaczenia czy chodzi o prenumeratę pólroczną, roczną lub o zamówienie numerów archiwalnych.

I poniżej dwie rubryki: Ilość numerów bez CD lub z CD.

Ale jeśli chciałbym zamówić numery archiwalne (o podanych numerach np. 5/99) to jak mam to wszystko uzupełnić?