Metrosidebar przestał działać

Witam wszystkich, mam zainstalowany win 8.1 i brakuje mi ciekawego sidebara. Znalazłem program  MetroSidebar, lecz niestety po uruchomieniu natychmiast wyskakuje okienko z informacja ze program przestał działać. Zainstalowałem staaaaarszą wersje programu ale nadal to samo, pomyślałem, że to może wina .NET Frameworka. Niestety aktualizacja nic nie pomogła. Moglibyście mi pomóc? Bardzo chciałbym mieć tego sidebara :slight_smile:

Jest kilka możliwości, aby rozwiązać problem.

  1. Rozdzielczość : MetroSideBar nie działa poniżej  1024x768

  2. Firewall lub Anty-Malware blokuje MSB

  3. Nie uruchamiaj na koncie Administratora

  4. Jeśli masz kartę Radeon, to wyłącz Morphological Filtering

     (Catalyst Control Center / ustawienia zaawansowane /  Ustawienia Gier / Ustawienia 3D)

Ostatecznie odinstaluj i zainstaluj ponownie aplikację, ale z dostępem dla wszystkich użytkowników.

 

Orginalny artykuł TUTAJ. Autor : 

February 11, 2014

Sergey Tkachenko

hmmmm, zrobiłem wszystko co mogłem z tej listy, udało się zainstalować i uruchomić aplikację. Uruchomiła się bez jakichkolwiek “okienek”, sam czarny pusty pasek. Dodawałem po jednym “okienku” na 5 minut aby sprawdzić czy czasami któreś z “okienek” nie powoduje problemów. Okazało się, że “okienko” pogody powoduje ten problem, ponieważ tuż po dodaniu go program się wykrzaczył… Czy na to też jest jakiś sposób, czy już wszystkie możliwości zostały wyczerpane?