[michal841] Zestaw typowego no-life'a :)

(michal841) #1

Witam, prezentuję zestaw komputerowy typowego nolife’a. Link do koszyka: http://www.morele.net/inventory/info/iYTk63/

Lista Komponentów:
~Obudowa Zalman Z3 PLUS WHITE
~Zasilacz Antec VP 500W
~Pamięć Corsair Vengeance LPX DDR4, 8GB(2x4GB), 3000MHz, CL15, Black
~Płyta główna MSI Z170A Gaming M3, Z170
~Dysk Toshiba P300 1TB
~Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti Windforce 4GB GDDR5
~Procesor Intel Core i5-7500, 3.4GHz, 6MB, BOX

Niektórym pewnie się nie spodoba kolor biały obudowy, ponieważ czarny kolor to taki już klasyczny i często używany, a ja postanowiłem wziąć biały bynajmniej ze względu na to, że nie widać kurzu tak bardzo jak na czarnej obudowie :smiley:. Poza tym biały kolor jest taką odskocznią i według mnie wyróżnia się na tle pokoju. Według mnie każdy nolife byłby zachwycony widząc tą piękną, śnieżną obudowę. Jeżeli chodzi o płytę główną MSI Z170A Gaming M3, wziąłem ją z myślą o kościach pamięci ram, które dzięki tej płycie będzie można podkręcić do ich maksymalnego taktowania 3000MHZ. Jednak to nie jest jedyny powód tego wyboru, otóż karta ta ma bardzo ładny wygląd, co też jest podstawą dobrego zestawu komputerowego. Na pokładzie białej bandery mamy także bardzo dobrą, wydajną kartę graficzną firmy Gigabyte. Dzięki zastosowanej technologi Ti, każdy smutny nolife będzie mógł się w końcu uśmiechnąć, ponieważ będzie mógł się cieszyć płynnością w każdej grze. Dysk Toshiby o pojemności 1TB zdecydowanie wystarczy na zainstalowanie systemu plus parunastu “ciężkich” gier. Nie zapominajmy o wydajnym sercu całego sprzętu czyli procesorze i5-7500 z taktowaniem 3,4MHz. On właśnie dopełni zadanie umożliwiając płynne granie. Nie jest to może i7-6700K no ale czego się spodziewać po komputerze za 3000 tysiące :wink:. Całość będzie zasilał Antek o mocy 500W co jest wystarczającą mocą dla tego zestawu. Łączny koszt to 2999zł. :smiley: