Microfon - pytanie?


(Neon1992) #1

Witam!

Mam pytanie? Czy jest możliwość podłączenia microfonu do komputera tylko tak żeby można było mówić i odrazu słuchać w głośnikach, bo ja mam tak że muszę nagrać to w rejestratorze dźwięku i dopiero później puszczać a ja chcę tak jakby na żywo! I niewiem jak to podłączyć i czy jest taka możliwość? A i tak żeby było że mówię i słyszę muzykę z kompa! I ewentualnie jaki program do tego był by najlepszy?

Pozdrawiam Neon1992


(Błażej) #2

Możesz to zrobić używając programu FunnyVoicer (możliwe że coś przekręciłem w nazwie :slight_smile: )W nim możesz również nagrywać rozmowy oraz zniekształcać głos :mrgreen:


(Djmac) #3

Jest taka mozliwosc tylko musisz odpowiednio sobie w opcjach Regulacji nagrywania zaznaczyc mikorofn i w odtwarzaniu ustawic jego glosnosc na max i mozesz sobie "na zywca" mowic :wink: i bedzie to slychac na glosniczkach :stuck_out_tongue: a co do programów do zmiany glosu poszukaj w moich postach... pytalem o to, ale jedak nie znalazlem nic godnego uwagi.... Tzn. programy działaja ... ale - to nie to ... pozdrawiam :stuck_out_tongue:


(matiit) #4

Program adobe audition


(Neon1992) #5

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! Tylko bym prosił jeszcze o jakis program do zniekształcania głosu bo

jest angielski a

też a ja bym chciał jakiś polski i darmowy z góry dzięki!

Pozdrawiam Neon1992


(adam9870) #6

Rejestrator dźwięki w windowsie chyba to umożliwia :wink:

Chyba program WavePad 2.10 i Audacity 1.2.4b umożliwiają to:

WavePad 2.10

Audacity 1.2.4b


(Neon1992) #7

adam9870 dzięki wielkie!