Microsoft AntiSpyware

Problem w tym, że program ten nie wykrywa połączenia z Internetem, choć do niedawna jakoś sobie z tym radził. Zainstalowanie najnowszej wersji nie pomogło (1.0.701). Wszelkie inne oprogramowanie z dostępem do sieci nie ma problemu. Aktualizacji definicji dokonywałem ręcznie (nie korzystałem z AutoUpdater’a), z siecią łączę się za pośrednictwem routera, lecz nie dokonywałem żadnych zmian w jego konfiguracji. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

A nie blokuje połaczenia przypadkiem firewall?

Wydaje mi się, że nie w tym problem. Tak jak pisałem w konfiguracji routera i jego firewalla nie dokonywałem zmian, zapora systemowa jest wyłączona i jeszcze niedawno wszystko grało.

Dołączając się do tematu to u mnie występuje ten sam problem.Do niedawna było o.k,a jak wczoraj włączyłem aktualizacje to mi wyskoczyło że nie ma połączenia z internetem,a przecież byłem połączony.

No cóż - wziął i się zaktualizował, problem leżał więc po stronie serwerów Microsoftu; mylący był komunikat - nie można znaleźć połączenia z internetem, zamiast - nie można połączyć się z serwerem.

Dziękuję - to by było na tyle.

To jeszcze wersja Beta, wiec mogą się występowac problemy