Microsoft Office 2007- zgrywanie na płytkę CD/DVD

Siemka. Mam Microsoft Office 2007. W przyszłym tygodniu będę formatował kompa i nie chcę stracić tego programu (płyta mi się gdzieś zapodziała) potrzebuję zgrać go na płytkę i tu mój problem nie wiem co muszę wrzucić na nią żeby później to działało. Proszę o szybką pomoc dzięki.

Musisz mieć wersję instalacyjną pakietu. Zgranie zainstalowanego programu na płytkę na niewiele się zda.

Kurde naprawdę nic się nie da?

Mając swój niepowtarzalny klucz możesz skorzystać z pożyczonego nośnika, w trakcie instalacji wpisać swój klucz i tyle - proste.

Da się, jak Ci nie pasuje ta odpowiedź, to albo znajdź te płytkę albo módl się, może nastąpi cud.

Można jeszcze ściągnąć ze strony Microsoftu taką samą wersję trial i podać własny klucz. Nawet Microsoft przewidział taką możliwość (głównie dla netbooków bez napędu optycznego), na pudełkach w sklepach o tym pisze.

a jeżeli nie pamiętam klucza idzie go gdzieś odczytać?

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=win … =&gs_rfai=

czemu mówicie że się nie da,

przecież da się tylko trzeba umieć.

Spróbuj zainstalować program np. nero, od wersji chyba 9 i wejdź w kopie zapasowe, zrób kopię folderu i wrzuć ją na płytkę.

Potem tylko odtwarzasz znowu ner’em i git.

Ja osobiście tak zrobiłem z grą GTA San Andreas i działała bez żadnych problemów, tylko ja dodatkowo przeniosłem “kopię folderu” na inny komputer i działało :smiley:

Pozdrawiam.

Patrz pan - to ci spryciula z tego Nero - ustawienia rejestru też kopiuje ?

A wewnętrzne biblioteki .dll z /system32?

mi8sio , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ