Microsoft Office 2013 - Ponowna Instalacja Programu

Ostatnio pobrałem wersję próbną programu Microsoft Office 2013 (Po niemiecku) i wpisałem klucz do próbnej wersji, było wszystko OK. Później odinstalowałem ten program i zainstalowałem polska wersję (Jeden użytkownik napisał w komentarzu), a gdy wpisałem klucz to pisało “Testowanie wersji próbnej nie powiodło się, z powody wcześniejszej instalacji programu”. Pomoże ktoś?

CCleaner i czyszczenie rejestru.

Nadal to samo:

http://screenshu.com/static/uploads/tem … 6eac0q.jpg

Spróbuj skorzystać z punktu przywracania systemu takiego przed instalacją testowego Office.

shader301202 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Oczyścić system z Office, nie jest łatwo. Wskazane jest odinstalowanie przez Revo Uninstaller, czy geek Uninstaller - chodzi o taki program, co usuwa dużo pozostałości. Jeszcze trzeba wyszukiwać ręcznie. W opcjach folderów trzeba ustawić pokazywanie ukrytych plików i folderów, oraz pokazywanie chronionych. Wyszukiwać i usuwać. Instalatory office znajdą się jeszcze w C/windows/installer, w restore C/system volume information, trzeba sprawdzić, czy jaka usługa związana z office, nie pozostała. Potem trzeba użyć jetcleana, bo ten najlepiej rozprawia się z błędnymi ścieżkami i niepotrzebnymi wpisami rejestru. Dopiero wtedy można myśleć o nowej instalacji, chociaż raz użyty klucz do aktywacji, jest już przypisany do komputera i informacja o tym jest na serwerach microsoftu. Wersji próbnych nie da się przedłużać w nieskończoność.

Coś słabo rozumiem. Wytłumacz w korkach co mam zrobić :wink:

Chyba już nie użyjesz klucza, którym aktywowałeś wersję testową. Po odinstalowaniu wersji testowej, jest z tym problem. Nie masz klucza licencyjnego do następnej aplikacji office. Następny trial mógłby być, ale innej wersji.

Jak nie zrozumiałeś porady sposobu odinstalowania i metod posprzątania w systemie po tych instalacjach office, to pozostaw wszystko po uprzednim odinstalowaniu. Moja rada, to pobrać płatny, dzisiaj z darmowym kluczem aktywacyjnym pakiet http://technetblog.pl/2013/06/za-darmo- … onal-2013/ albo jaki darmowy libreoffice.

Chyba muszę dzisiaj kupić Microsoft Office 2013 ,bo 20 Czerwca przez ponowną instalację programu usunie mi się ;(

Dodane 20.06.2013 (Cz) 14:15

A gdy jak Kupię Microsoft Office 2013 to ten numer seryjny z zakupionego Office będzie działał?