Microsoft Office Basic 2007. Brak OUTLOOK'a?

(Ujsoly) #1

Witam,

Zakupiłem Microsoft Office Basic 2007.

Na stronie http://office.microsoft.com/pl-pl/outlo ... 41045.aspx jest wyraznie napisane ze moja wersja zawiera OUTLOOK'a jednak go niemam.

Zainstalowalem 2 płyty i mam teraz na komputerze:

beztytuukp1.jpg

Jest płyta na której pisze: Microsoft Office Outlook 2007 DYSK 2. Gdy go wkładam prosi najpierw o DYSK 1. Wiec jak to jest? Powienienem miec gdzies tego outlooka? Czy go poprostu nie dostalem? Skąd ewentualnie moge go sciagnąć?

(rgabrysiak) #2

@ popielniczka

Powiedz najpierw jaką wersję Offica masz. Bo według przedstawionego obrazka, i opisu poszczególnych wersji nie wynika byś miał wersję Basic.

(sosen86) #3

Dziwna ta twoja wersja basic :slight_smile:

(Ujsoly) #4

Mam Dokładnie tak jak napisałem:

Microsoft Office Basic 2007 z wersją próbną pakietu Office Professional 2007:

Ten pakiet zaweira licencje i karte klucza produktu dla nastepujacych programow pakietu Mic Office:

Word 2007

Excel 2007

Outlook 2007

Zamieszczam zdjęcia:

zdj040dx9.jpg

basiclz2.jpg

(rgabrysiak) #5

Ok nie ma sprawy, chyba wersja próbna pełnego Offica powoduje problemy (wersja Professional nie zawiera Outlooka), czy nie można zainstalować tylko wersjii Basic to powinno rozwiązać problem.

(Ujsoly) #6

Instaluje normalnie wersje Basic. Z płyty. Wgrywa sie Word,Excel itd. Ale outlooka niema wogole na komputerze zainstalowanego. Wiec Wkładam ta plytem gdzie pisze Microsoft OUTLOOK i pisze ze chce druga…

bladofficejo4.jpg

(rgabrysiak) #7

Według opisu Outlook powinien być na CD1, a podczas instalacji nie masz możliwości wyboru co chcesz zainstalować ?

ps. Sam się dziwię że nie ma w Basic Outlooka, przecież powinien on tam być kosztem PowePointa i OneNote

(Ujsoly) #8

Nie nie mama takiej możliwosci i CD1 tez niemam. Moze da sie to skas sciagnac? Szukałem ale niczego takiego nie znajduje.

Edit:

Małe spostrzezenie;P Twój 666 post, 66 odswietlenie tego tematu i 6 odpowiedz:D

(rgabrysiak) #9

Ale dałeś zagadkę, z tego co widzę na stronach MS do ściągnięcia są wersje testowe Offica prawie wszystie wersje oprócz Basic.

Z miła chęcią chciałbym ci pomóc ale nie jestem w stanie zrozumieć czemu brakuje Outlooka, przecież powinien być na płycie - wszak za niego zapłaciłeś.

edit: nie jestem przesądny :slight_smile: ale fakt ładna liczba się złożyła

(Ujsoly) #10

No cóż dziękuję może ktoś inny pomoże:/ Też uważam ze powinna byc płyta CD1 i tam poczatek instalacji… Dzięki!

(system) #11

wiatam , kolego sciagni sobie to i bedzie ci dzialac

http://www.idg.pl/ftp/pc_13210/Microsof … 07.pl.html

mialem ten sam problem

pozdrawiam

(system) #12

a jeszcze jedno długo sie sciaga ale warto czekac