Microsoft Office Basic 2007. Brak OUTLOOK'a?

Witam,

Zakupiłem Microsoft Office Basic 2007.

Na stronie http://office.microsoft.com/pl-pl/outlo … 41045.aspx jest wyraznie napisane ze moja wersja zawiera OUTLOOK’a jednak go niemam.

Zainstalowalem 2 płyty i mam teraz na komputerze:

beztytuukp1.jpg

Jest płyta na której pisze: Microsoft Office Outlook 2007 DYSK 2. Gdy go wkładam prosi najpierw o DYSK 1. Wiec jak to jest? Powienienem miec gdzies tego outlooka? Czy go poprostu nie dostalem? Skąd ewentualnie moge go sciagnąć?

@ popielniczka

Powiedz najpierw jaką wersję Offica masz. Bo według przedstawionego obrazka, i opisu poszczególnych wersji nie wynika byś miał wersję Basic.

Dziwna ta twoja wersja basic :slight_smile:

Mam Dokładnie tak jak napisałem:

Microsoft Office Basic 2007 z wersją próbną pakietu Office Professional 2007:

Ten pakiet zaweira licencje i karte klucza produktu dla nastepujacych programow pakietu Mic Office:

Word 2007

Excel 2007

Outlook 2007

Zamieszczam zdjęcia:

zdj040dx9.jpg

basiclz2.jpg

Ok nie ma sprawy, chyba wersja próbna pełnego Offica powoduje problemy (wersja Professional nie zawiera Outlooka), czy nie można zainstalować tylko wersjii Basic to powinno rozwiązać problem.

Instaluje normalnie wersje Basic. Z płyty. Wgrywa sie Word,Excel itd. Ale outlooka niema wogole na komputerze zainstalowanego. Wiec Wkładam ta plytem gdzie pisze Microsoft OUTLOOK i pisze ze chce druga…

bladofficejo4.jpg

Według opisu Outlook powinien być na CD1, a podczas instalacji nie masz możliwości wyboru co chcesz zainstalować ?

ps. Sam się dziwię że nie ma w Basic Outlooka, przecież powinien on tam być kosztem PowePointa i OneNote

Nie nie mama takiej możliwosci i CD1 tez niemam. Moze da sie to skas sciagnac? Szukałem ale niczego takiego nie znajduje.

Edit:

Małe spostrzezenie;P Twój 666 post, 66 odswietlenie tego tematu i 6 odpowiedz:D

Ale dałeś zagadkę, z tego co widzę na stronach MS do ściągnięcia są wersje testowe Offica prawie wszystie wersje oprócz Basic.

Z miła chęcią chciałbym ci pomóc ale nie jestem w stanie zrozumieć czemu brakuje Outlooka, przecież powinien być na płycie - wszak za niego zapłaciłeś.

edit: nie jestem przesądny :slight_smile: ale fakt ładna liczba się złożyła

No cóż dziękuję może ktoś inny pomoże:/ Też uważam ze powinna byc płyta CD1 i tam poczatek instalacji… Dzięki!

wiatam , kolego sciagni sobie to i bedzie ci dzialac

http://www.idg.pl/ftp/pc_13210/Microsof … 07.pl.html

mialem ten sam problem

pozdrawiam

a jeszcze jedno długo sie sciaga ale warto czekac