Microsoft Office XP Standard - brak płyty instalacyjnej

Witam

mam następujący problem, mam licencje na office XP standard i wyminiłem sobie płytę główną, po wymianie przy włączeniu programu word office chce załadować jakiś sterownik o nazwie STD.msi , niestety ale nie moge znaleźć płyty od tego Ofiica, co moge zrobić? Szukam by ściągnąć sam ten plik ale nigdzie nie ma, chciałem ściągnąc nawet offica bo to chodzi tylko o zainstalowanie ale też nic , pomóżcie koledzy, pozdrawiam

To nie jest żaden sterownik, to plik instalacyjny do którego odwołuje się program - musisz mieć płytę z Office XP Standard i ponownie zainstalować program. Jeśli masz licencję skontaktuj się z Microsoftem w sprawie kopii nośnika.

już się z nimi kontaktowałem i powiedzieli że nie udzielają już pomocy technicznej do tej wersji offica, pracuje na windowsie 2000 dlatego też zmiana na nowszego offica nie wchodzi w gre :confused:

wrednychamwrednycham ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zobacz jeszcze tutaj:

aktywacja-produktow-microsoft-corporation-t248717.html#p1643778

Skontaktuj się z jakimś studentem co ma dostęp do MSDN AA - oni tam mają obrazy starych systemów i aplikacji Microsoftu.

Masz licencję na Office XP - to nie będzie chyba (?) nic nielegalnego jak zainstalujesz program z takiego obrazu z MSDN.