Microsoft outlok pobieranie zdjęć


(manfred1) #1

Witam serdecznie mam pytanie jak ustawić w outloku aby pobierał i od razu otwierał zdjęcia. Sprawa dotyczy wysyłanych przez allegro subskrypcji. Zamiast zdjęć mam aktywne linki. Za pomoc dzięki


(XMan) #2

Otwórz Outlook Express -> Narzędzia -> Opcje -> Zabezpieczenia - odchacz ,,Zablokuj obrazy i inną zewnętrzną zawartość w wiadomościach e-mail HTML" - Zastosuj - OK.

Nie pomoże to odchacz ,,Nie zezwalaj na zapisywanie lub otwieranie załączników, które mogą potencjalnie zawierać wirusy".

Masz jeszcze antywirusa i jak będzie wirus to zablokuje... :slight_smile:


(manfred1) #3

Nie mam Outlook Expres tylko Microsoft outlok otwierając w/w zakładki mam PREFERENCJE-USTAWIENIA POCZTY-FORMAT POCZTY-PISOWNIA-INNE. Nie mam zakładki zabezpieczenia. Ja może nie do końca dobrze napisałem o co mi chodzi. Allegro codziennie w zbiorczym liście wysyła mi subskrypcję z wybranego przeze mnie działu. I tam wcześniej otwierając list pojawiały mi się od razu zdjęcia produktu tak jak bym był na ich stronie, teraz natomiast mam tylko aktywne linki np do zdjęć.

beznazwy1fa3.jpg

Zamiast tych linków miałem gotowe otwarte zdjęcia i jeszcze jedno u góry w treści wiadomości pisze WIADOMOŚĆ - ZWYKŁY TEKST może to jest przyczyną tego


(manfred1) #4

Nareszcie doszedłem dlaczego wiadomości które są w HTML sa u mnie wyświetlane jako zwykły tekst. Przez przypadek w programie anty wirusowym zaznaczyłem. Skaluj wiadomości e mail na zwykły tekst . Ot i cały problem rozwiązany.