Microsoft outlook 2003 import, eksport pod Vista nie możliwy

Witam. Zainstalowałem Outlooka 2003 pod Vista RTM jako evaluation. Problem polega na tym, że nie mogę przenieść swoich folderów ani poczty z pliku .pst wyeksportowanego pod Win XP sp2. Uruchomienie w trybie zgodności z xp sp2 nic nie daje. Poza tym program działa normalnie, tyle że opcja import-export jest niedostępna. I nie ma znaczenie czy zainstaluje się wersje 32 czy 64 bit

mial ktoś taki problemi wie co zrobić??

Pozdrowka

Witam, ja mam podobny problem, po przerzuceniu plików pst ze starego Outlooka w XP do nowego komputera nie mogę ich zaimportować. Outlook Visty krzyczy, że importowany plik “nie jest plikiem folderów osobistych” i oczywiście nie importuje go. POMOCY! Jedyny sposób na przerzucenie wiadomości jaki znalazłam, to export w formie wartości rozdzielanych przecinkiem (DOS) ale nie pojawiają się wtedy daty tych wiadomości, czyli wszystko o kant potłuc.

A najnowsze aktualizacje do Outlooka są zainstalowane?

znalazłam odpowiedź nastronie Microsoft

Podczas korzystania z programu Outlook w wersji starszej niż

Microsoft Office Outlook 2003 można się spotkać z następującym

problemem. Próba otwarcia lub zaimportowania pliku folderów

osobistych (pst) zawierającego informacje wyeksportowane z programu Microsoft Office Outlook 2003 lub Microsoft Office Outlook 2007 może spowodować wyświetlenie następującego komunikatu o błędzie:

Plik nazwa_pliku.pst nie jest zgodny z tą wersją usługi informacyjnej folderów osobistych.

Przyczyna

Ten problem występuje wtedy, gdy informacje zawarte w pliku pst zostały wyeksportowane z programu Outlook 2003 lub Outlook 2007 za pomocą Kreatora importu i eksportu. W programach Outlook 2003 i

Outlook 2007 podczas eksportu informacji do pliku pst jest używany format Unicode. W starszych wersjach programu Outlook nie można otwierać ani importować plików pst w formacie Unicode. W starszych wersjach programu Outlook można otwierać tylko pliki pst w formacie

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy skopiować zawartość pliku pst

programu Outlook 2003 lub Outlook 2007 do pliku pst, który nie

został przekonwertowany na format Unicode programu Outlook 2003 lub Outlook 2007.

Aby skopiować informacje z pliku pst w formacie Unicode do pliku pst w formacie ANSI w programie Outlook 2003 lub Outlook 2007, wykonaj następujące kroki.

Uwaga Aby wykonać te kroki, należy użyć pliku pst ze starszej wersji programu Outlook.

1.Uruchom program Outlook.

2.W menu Plik kliknij polecenie Zarządzanie plikiem danych, a następnie kliknij przycisk Dodaj.

3.Kliknij pozycję Plik folderów osobistych programu Outlook

97-2002 (.pst).

4.Kliknij przycisk OK.

5.Kliknij przycisk OK, aby zaakceptować nazwę domyślną, a

następnie ponownie kliknij przycisk OK.

Program Outlook 2003 utworzy teraz nowy plik pst, oparty na

starszym pliku pst, zachowując jego format ANSI.

6.Kliknij przycisk Zamknij.

7.Kliknij przycisk Lista folderów u dołu okienka nawigacji.

W okienku nawigacji zostanie wyświetlony nowy plik pst.

8.Przeciągnij informacje z istniejących folderów programu

Outlook 2003 lub Outlook 2007 do nowego pliku pst. Do

przeniesienia informacji z istniejących folderów programu

Outlook 2003 lub Outlook 2007 do nowego pliku pst można też użyć Kreatora importu i eksportu z menu Plik.

9.W okienku nawigacji kliknij prawym przyciskiem myszy nowy plik pst i kliknij polecenie Zamknij „nazwa_pliku”.

Uwaga Wiadomości e-mail lub inne elementy zawierające znaki Unicode nie zostaną skopiowane do nowego pliku pst.