Microsoft PowerPoint

Witam, chciałbym do mojego pokazu slajdów dorzucić muzykę w tle. Gdy robie opcje wstaw>>filmy i dźwięki>>dźwięk z programu Clip Organizer bądź dźwięk z pliku to odtwarza muzykę tylko na jednym slajdzie. A ja chciałbym, żeby muzyka grała ciągle, przez cały pokaz slajdów. Da się tak?? A jak się da to proszę powiedzieć jak to zrobić. Pozdro

Nie da się tak zrobić żeby muzyka grała przez cały pokaz slajdów…

A poazatym Twój opis nie spełnia norm ustalonych w regulaminie:!:

W opcjach wstawionego pliku dźwiekowego jest parametr określający moment zatrzymania odtwarzania. Domyślnie następuje to po kliknięciu, ale można też ustawić określoną ilość slajdów.

było już: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … +slajd%F3w

ok dzieki za pomoc :D:D:D A nie można jakoś tego wgrać, bo ja to musze nagrać na płyte. I jak się zmienia lokalizacja to się już nie odtwarza. :(:(:frowning:

utwórz nowy folder np. muza (wrzuć tam mp3) - wskaż lokalizację w prezentacji jeszcze raz i zgraj to wszystko płytę :slight_smile:

Ok zrobiłem swoim sposobem i zadziałało

napisz jak - inni też mogą mieć podobny problem

Ach… wiedziałęm, że ktoś tak powie. Otóż wrzuciłem muzykę do dysku c: albo d: albo e: jak kto woli, tylko żeby to nie był napęd CD-ROM i beż żadnego folderu. W Microsoft PowerPoint dałem taką ścieżkę c:/muzyka albo zamiast c: to adres innego dysku. I później nagrałem płytke z muzyką da krązku, tylko beż żadnych folderów. No i jak się usunie tą muzykę na dysku c: to i tak będzie grało, gdyż Microsoft PowerPoint przeszuka dyski (powierzchownie, czyli tylko początek dysku, tam gdzie mamy program files, windows itp.) i przeszuka też na dysku nagranym przez nas i znajdzie ją tam. Koniec instrukcji, z wszelkimi problemami, zgłaszać się do mnie :D:D:D Pozdro :D:D:D

testowałeś na innym kompie te metodę ?? :slight_smile:

niezwsze to się sprawdza ;(

Testowałem, i działało :stuck_out_tongue: A sprawdzałem też na kompa w mojej szkole na infie, też chodziło…