Microsoft previewer Nie można wyświetlić podglądu tego pliku


(grand.) #1

Witam

od pewnego czasu mam problem z officem 2013, mianowicie nie potrafię otworzyć załączników(excel, word) bezpośrednio z outlooka jedyną możliwością jest przeciągniecie pliku na komputer(ciekawostką jest, że po bezpośrednim zapisie pliku na dysku również nie ma możliwości otwarcia dokumentu, tylko po przeciągnięciu). Poniżej zdjęcia problemu, przepraszam za jakość postaram się dziś dostarczyć lepszych screenów.


(Dimatheus) #2

grand. , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(system) #3

“Plik - Opcje - Centrum zaufania - Ustawienia Centrum zaufania - Ustawienia blokowania plików” i tam przywróć ustawienia domyślne.


(grand.) #4

dziękuje za odpowiedź, mimo wszystko problem pojawia się nadal(ustawienia były na domyślny) czy ktoś jeszcze spotkał się z podobnym problemem?