Microsoft sidewinder x4 klawisz odtwarzania muzyki

Posiadam klawiaturę microsoft sidewinder x4. Gdy użyję klawisza odtwarzania/zatrzymywania muzyki, to uruchamia mi się Windows Media Player. Nie chcę aby się on uruchamiał bo używam AIMPa. Stery do klawiatury zainstalowane. Dzięki za odpowiedz :wink:

Mój system 7 Ultimate x64 SP1 PL

cuckoo , chyba nie da się tego zmienić

http://www.techno.gildia.pl/sprzet/klaw … ewinder_x4

Wszystkie klawisze multimedialne w AIMPie działają. Tylko przy użyciu klawisza odtwarzania/zatrzymywania muzyki, uruchamia mi się także Windows Media Player.

Dziwne jest to że ci startuje WMP - u mnie takiej sytuacji nie ma (a mam tą samą klawę)…

Może tak: Uruchom AIMP jako admin - skróty klawiaturowe - Usuń Globalny 1 czy tam 2 przy Odtwórz/Wstrzymaj - Zaznacz i odznacz "Wyłącz skróty klawiaturowe - Zastosuj - Ustaw z powrotem Globalny 1 przy Odtwórz/Wstrzymaj i znowu zaznacz i odznacz "Wyłącz skróty klawiaturowe - Zastosuj

Po czym zamknij AIMP i uruchom go ponownie i zobacz czy wciąż będzie się włączał WMP.

Nie pomogło.

Wydaje mi się że to w WMP trzeba by coś ustawić, bo nawet gdy AIMP jest nie uruchomiony i użyję klawisza odtwarzania/zatrzymywania muzyki, uruchamia się Windows Media Player.

Dodane 22.06.2011 (Śr) 16:17

Udało się. Trzeba było w sterownikach do klawiatury - IntelliType Pro zmienić Play/Pause na ‘disabled’