Microsoft Singularity

Co o tym sadzicie czy moze słyszeliście cos wiecej o tym Singularity ???

Marzenia… Tego systemu się albo nei doczekamy, albo będzie to kicha podobna do Windowsów :PPP

Ta wiadomość jest znana już od dawna. W chwili obecnej M$ podobno pracuje nad trzema wersjami systemów.

Pierwszy to znany wszystkim Win Vista.

Drugi to jego następca bez nazwy datowany na 2009-2010 rok.

A trzeci to również bez nazwy (Singularity?), który ma być pierwszym bezpłatnym OS od Microsoftu, aby nawiązać walkę z linuxem

http://www.pc-max.pl/?load=shownews&pid … a6bb795ae8 w poszukiwaniu info o Singularity znalazłem cos takiego fajne

Następca Visty to Vienna. Nazwa kodowa to Blackbomb.

bez nazwy ? :shock:

a vienna to co ?

I tak ta nazwa zostanie jeszcze zmieniona. :mrgreen:

zobaczymy :stuck_out_tongue:

pic na wode… tym bardziej że:

a nie zauważyliście że KAŻDY nowy system od M$ z założenia ma być bezawaryjny, bezpieczny, stabilny ?? :smiley: o windowsie 98SE też tak kiedys mówili :smiley:

Mów co chcesz ale Windows XP jest bardzo stabilny w porownaniu do swoich poprzedników

a jakbys Ty reklamował swój system? Pomyśl troche… :wink:

troche na stronach MS

http://research.microsoft.com/os/singularity/

Ale tylko w porównaniu do poprzedników.

Ja na ich miejscu napisałbym dla Linuksa coś do pełnej obsługi Windows PE (formatu aplikacji czy coś takiego).

berbeluh : a zauważyłeś ża 80% błędów jest wywalanych przez system bo urzytkownik wgrał program np: niedopracowany lub z błędem ? :stuck_out_tongue: System ot tak sam z siebie nie pada, musi być jakiś powód.

Aj aj aj aj aj…

Czy tak czy siak powinien sam tworzyć malutkie backupy i powinien mieć bazy programów, tak jak to jest w systemach Linuksowych.

Dajmy na to Synaptic czy apt-get: wszystko możesz pobrać nie grzebiąc się w internecie.

ot tak sam z siebie do niczego nie służy… przynajmniej nie windows :stuck_out_tongue: (patrz :arrow: post ^liviopl )

pomijajac 2k3 server, ktory służy do tego na co sama nazwa wskazuje :stuck_out_tongue:

Coście się tak uczepili OS microsoftu :stuck_out_tongue:

Windowsy i tak są najlepsze. 8) ( w szczególności XP wymiata :slight_smile: )

berbeluh : jak to pomijając ? toć to też windows :stuck_out_tongue:

  • w2k3, chyba jeden z najstabilniejszych okienek w dziejach m$

“Najstabilniejszy” :?: Dopuśćcie mojego brata nawet do świeżego Windowsa a zawiesi go w max. 30s.

Nawet na naszybszym kompie świata.

No to cwany jest :slight_smile:

a tak co do tematu. Windowsy sa dobre, ale są też lepsze systemy alternatywne Linuksy, nie skreslam windowsów, ponieważ sam go używam, ale wiadmomo ze systemy M$ nie sa cudowne :slight_smile: moze Singularity coś nowego przyniesie :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Będzie od środka w .net, czyli wymagania…

Ja sam jestem zmuszony do wina nie tylko przez producenta mojej sieciówki wlan, ale też przez “ukochanych” braci, z których jeden nie potrafi w linuksie nawet pakietu zainstalować z tar-a :D.