Microsoft SkyDrive!


(Loko Hc) #1

Witam,

Czy próbował może ktoś zarejestrować się na windows SkyDrive (http://skydrive.live.com/welcome.aspx?provision=1) czyli de facto Live ID z Polski ale tak aby "wyszło" że jesteś np z USA? Pytam bo jak pewnie już słyszeliście SkyDrive nie tylko wyszło z bety ale daje userom 5GB (!) na wszystkie typy plików. Kruczek jest taki że w Polsce jeszcze usługa nie jest dostępna.

Próbowałem różnych WebProxy i nie działa to za bardzo (POST nie chcą przekazywać albo jeszcze co innego) Myślę że z socks proxy może być podobnie (i wogóle o dobre socksy jest trudno). Zmiana opcji regionalnej w ustawieniach konta LiveID też nic nie dała...


(xeth) #2

ja też próbowałem na różne sposoby ale niestety się nie udało ale na różnych forach ludzie pisali że się da i już z tego korzystają ale nie chcieli napisać jak to zrobili :mrgreen:


(Asterisk) #3

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Kostrzewa83) #4

ciekawa jest lista krajow w ktorych usluga jest dostepna, znajduja sie na niej miedzy innymi: czile, paragwaj, dania, gwatemala, wlochy, turcja, hiszpania, korea, nowa zelandia ale nie ma na liscie polski czy niemiec


(Loko Hc) #5

@asterisk Jak to jest dla ciebie mało konkretny tytuł topicu to ja Cię przepraszam ale nowelki pisał nie będę. Skasuj sobie jak cię pocieszy to rozwiązanie.

// No i jeszcze w dziale na luzie, ehh :twisted:


(Pawbrotm) #6

Może np.:

Microsoft SkyDrive!- Rejestracja z polskim LiveID.

Microsoft SkyDrive!- Zmiana lokalizacji LiveID z PL na US.

Może takie tytuły będzie można wykorzystać. :twisted: