Microsoft smart device connectivity jak zainstalować?

Cześć chcę zainstalować na pc Windows Phone Power tools. Na początku było żebym zainstalować Visual studio. Zainstalowałem. Teraz piszę żeby zainstalować microsoft smart device connectivity. Co mam zrobić? Nigdzie tego nie ma w Internecie.

To nie jest program tylko brakująca biblioteka .dll. Skoro masz już zainstalowane Visual Studio, przeinstaluj ponownie WP8 SDK. Jak to nie pomoże, zajrzyj tutaj.

Ok udało się. Ale teraz mi sie pokazuje unable to connect to a Phone. Make sure that the Windows Phone ip over usb transport (ipOverUsbSvc) service is running. Co mam zrobić? I co to ipoverusbsvc

Jest to sterownik systemowy odpowiedzialny za komunikację między komputerem a telefonem. Sprawdź w usługach (Win+R i wpisz: services.msc) czy sterownik jest uruchomiony. Jeśli nie to uruchom go ponownie na liście prawoklikiem na liście. Może też pomóc usunięcie urządzenia z menadżera urządzeń i zainstalowanie go ponownie.

Temat zamykam. Zakończyło się wszystko uwaleniem telefonu i straceniem komunikacji na kilka miesięcy zapewne…

Czy posiadasz specjalne konto deweloperskie czy tylko zwykłe konto Microsoft?

Deweloperskie. Ale już się w to nie bawię. Po naprawie powiedziałem sobie dość, bo znowu uwale telefon

Wyznaję taką zasadę, że jak czegoś nie potrzebuję to nie kombinuję :).