Microsoft Visual C++ / Service Pack 2

Mam problem, otóż chcę zainstalować Microsoft Visual C++, ale przy instalacji pisze mi, że potrzebuję do tego Service Packa 2. No więc wchodzę na stronę Microsoftu, chcę ściągnąć SP 2 i wyskakuje mi:

Napotkano nieznany błąd. W takiej sytuacji skontaktuj się z lokalnym zespołem pomocy technicznej w celu uzyskania dalszej pomocy dotyczącej tego problemu.

Windowsa mam oryginalnego.

Możesz go pobrać z vortalu lub poprzez witrynę http://www.windowsupdate.com (czasem potrzeba do tego zainstalować kilka krytycznych poprawek)

… i jeszcze może dam Ci jedną radę… jak instalujesz jakikolwiek “Microsoft Visual (…)” czy to c# czy jakikolwiek inny program z tej serii mają jakiś dziwaczny błąd; w nazwie użytkownika (loginu do windowsa) nie może być znaku “&”… ja mam np; “Adam&Family” 8) to normalnie się otwiera visual c++ ale nie idzie zrobić nowego projektu bo wyskakuje jakiś tam błąd… i to właśnie przez w/w przyczynę… Miłego Programowania :wink:

Zamiast szarpać się z witryną Microsoftu możesz pobrać service packa z alternatywnych lokacji np. stąd

Ponieważ zdarza się że instalacja dodatku dość destrukcyjnie wpływa na ogólną wydajność systemu , zalecam zintegrowanie go z płytą instalacyjną windows przy pomocy programu nLite dodatkową zaletą użycia tego programu jest możliwość pozbycia się niepotrzebnych , domyślnie instalowanych komponentów systemu i możliwość dodania preinstalowanych programów oraz poprawek bezpieczeństwa.

Wszystkie OTy -> KOSZ

To nie jest temat o tym czy produkty Microsoftu są dobre czy złe

Wiem, że to kolejny offtop, ale Wam - moderatorom przydałaby się minimalna ilośc luzu. To tylko forum. :slight_smile:

  • Z przyjemnością. Mamy nawet do tego specjalny dział na forum :wink:

Tutaj jednak nalegam na powrót do tematu.