Microsoft Windows XP OEM

Witam, zakupiłem dzisiaj Windows XP OEM oczywiście legalnego, i nie mam pojęcia jak zainstalować go :(, uruchamia sie jak normalny instalator ale później przechodzi do jakiegoś pulpitu i uruchamia się wiersz poleceń (cmd) i nie mam pojęcia co dalej zrobić, na stronie nie ma nic opisane o instalacji, a instrukcja która dostałem dotyczy windowsa 2000 i różni się od XP …

Proszę o pomoc

A szukałeś odpowiedzi tutaj: viewtopic.php?f=13&t=45731

Ten wiersz poleceń to nie wciskasz czasami R (naprawa w trybie konsoli)?

A gdzie kupiłeś tego Windowsa ? No to chyba masz coś nie tak z tym Windowsem… Skoro masz inną instrukcję do XP, podejrzany… Jak się załaduję taki niebieskie okno z napisami i do wyboru to naciśnij Enter… Z tego co pamiętam…

Ja instalowalem windowsa nie raz i nie dwa, ale …

wiersz polecen odpala mi sie 1 raz nic nie naciskam po prostu wrzucam plyte do cd-romu bootuje sie, a potem zamiast programu do partycjonowania dysku wyskakuje mi ten wiersz polecen.

cosik_ktosik , i co to mi mialo dac ?

Bez magicznej kuli nie wiem, jaki jest Twój poziom zaawansowania w instalacji systemu, dlatego podałem ten link. Też nie wiele wiadomo co to za pulpit się uruchamia.

  1. Czy instalujesz system na czystym dysku, czy może coś tam było? Wyzeruj dysk: http://www.killdisk.com/

  2. Nie działa partycjoner, to użyj GParted

  3. Czy nie potrzebujesz dodatkowych sterowników do kontrolera dysków, podczas instalacji?

  4. Pożycz od kogoś inną płytkę i instaluj ze swoim kluczem.

Kurde moze sprawiam wrazenie laika bo pisze myslac o 300 innych rzeczach ale nie mniej mnie za idiote -.-

Instaluje na pustym dysku sformatowanym

Postaram sie jakos to wyjasnic

odpala sie nromalnie do momentu w ktorym normalnie pojawia sie konfigurator instalacji windows, pojawia sie pulpit z otwartym wierszem polecen (cmd) z otwarta sciezka x:/i386/ przechodze na plyte cd/ wpisuje setup.exe poczym dostaje informacje ze mam wybrac pakiety z panelu sterownia to chyba wszystko …

A masz wł bootowanie z płyty ? Może trzeba podczas wł kompa wciskać F11 lub F12…

lol ty nie kupiłeś czasem na allegro windowsa uruchamianego z CD? Zamiast przycisku Start nie masz czasem GO albo cos innego?

/// edit

nie pisze gdzies czasem na plycie RECOVERY?

Oczywiscie ze nie -.- nie jest to recovery kupione w empiku …

Nazwij temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Przeczytaj regulamin.