Microsoft X-Box 360-różne rodzaje, czym one się róznią?

Dużo tam rzeczy o x-boxie. Teraz trochę z innej beczki: mam modem DSL (neo) i jak konsole podłączyć do neta?

Podłączasz kabel sieciowy do routera i tyle…

Router sobie na razie odpuszczę, bo mi jeszcze brakuje do telewizora (kasy), wrazie co to się pod komputer podłączy. Myślałem że da się jakoś ten modem wcisnąć ale niestety.

Niestety nie potrafię ci na to odpowiedzieć, niech sie wypowie ktoś kto zna się na neo, a nie chce wprowadzać w błąd.

A mam jeszcze takie pytanie: czy ktoś się orientuje (obserwując historie konsol) jak długo gierki będą na xboxa 360 wychodzić??

Dokłądnie nie wiem kiedy a,le patrząc co się dzieje na rynku konsol (sony coś planuje na koniec roku bo PS3 niedomaga ze sprzedażą) Microsoft obniża ceny konsol i zaczyna odbierać Eclusive tytuły z PS3 to wieszcze jej długą karierę. Ostatni okrest to totalny wysyp nowych gier na X-a

Co do tego wysypu to tez zauważyłem.

Chyba warto go kupić po nowym roku, bo mi się zdaje, że tak koło stycznia sprzęt zawsze tanieje.

Tak celowałbym nawet w luty. Firmy już wiedzą, że część ludzi czeka na okres poświąteczny i trzyma ceny. Dopiero pojawiają się konsole z nowym dashboardem, więc dopiero rozkręcają się ze sprzedażą.

Ceny xboxa już bardziej spaść niemogą bo i tak są małe. Mam xboxa i teraz żałuje mogłem poczekać uzbierać kasy i kupić PS3. Gry na ps3 są znacznie tanie niż do x’a i to nawet o polowę. Wydaje mi się że nowy xbox będzie 2011-2012 Bluray chcę wprowadzić microsoft do x’a. Teraz zaś wyszedł nowy xbox który pobiera mniej prądu i ma chyba lepszą grafikę ahhh ten MIcrosoft(Money)