Microsoft

No własnie, jak uwielbiałem te firme tak powoli trace do nich cierpliwośc, napisałem do nich mejla (msinfo@msinfo.pl) o tej tresci :

a po jednym dniu dostalem zaskakująca wiadomość :

czy tak ciężko było napisac im np. ze po zainstalowaniu avalona system zmieni sie, abo nie, zresztą niesadze że oni tego nie wiedzą, napewno muszą wiedziec , tyle tylko że im sie niechce , pozatym dzisja wysłałem do nich kolejnego mejla z moim problemem z IE, a raczej z tą ikonka co jets koło adresu www, załączyłem screena, ciekawe czy teraz tez napisza że nie mogą mi pomuc bo cos tam coś tam :x

a co wy sadzicie o tej firmie?

Logiczne - wersja testowa.

Nie mają żadnego obowiązku.

To jest zasada tej licencji.

Nie widzę sensu robić afery.

To zainstaluj Linuxa :lol:

Ta odpowiedz co dostałeś jest automatyczna. Ktoś zobaczył o co pytasz i automata wysłał. :smiley:

ciekawe czy to samo wyslą z moim problemem z IE, napewno was poinformuje o tym w tym temacie :smiley:

No to zadzwon do niehc i zaobczymy czy beda tacy rozmowni :?

przed zgłoszeniem do techników na mejla pytałem sie babki spod numeru 801308801 o avalonie to nawet nie wiedziała o co chodzi, pytała sie skad mam informacje takie i zebym podał jej stronke pod która ma wejśc żeby zobaczyc oferte testową :smiley:

po czym powiedziała że ona nic nie wie na te temat i podała mi mejla do techników którzy tak zareagowali :smiley:

Zobaczymy, do jutra mam miec odpowiedź w sprawie IE, wiec zobaczymy jak mi to wyjaśnia

a microsyf powiedział że na nową dziurę na razie łaty niebędzie :!: Przytul mnie mój exploicie!

Moze dzieki temu przybedzie zwolennikow Firefoxa i Opery :wink:

ludzie…normalnie zaraz padne, microsoft ma straszny xxxx … heh na stronce msa z jednego kraju jak jest ktos zarejestrowany w usłudze net paspot moze zalogowac się na te dane i ściagnąc IE 7 wersje testowa jak i longhorna najnowsza wrsje dostepna tylko dla developerów 5060 :lol:

Neo26, daj screena bo nie uwierzę :D.

dam tylko dzisiaj ja zainstaluje :smiley:

pozatym tu mam odpowiedx na mój problem z ie który także poruszałem na forum :

napisałem do nich tak :

a dostałem dzisiaj taka odpowiedź :

no nie wiem czego maja sie bać zdjęcia w postaci rozszerzenia jpg ??

powaliło mnie na nogi :

napisałem do nich dzisiaj tak :

ciekjawe co teraz odpiszą

:hahaha: o kurna… ta firma mnie rozbraja… ich windowsy sa bardziej niebezpieczne niz zdjecia a mimo wszystko na nich pracuja… zreszta nawet gdyby bylo to cos innego to sadze ze maja jakis dobry program antyvirusowy…