Midtown Madnes

Mam taki problem gdzy chce grać w turniej to zamiast tego co pominno być przede mbną czyli drogi i miasta widze kolorowe kwadraty prostokąty . A przy tym za bardzo nie da się grać.Proszę o pomos mam Xp HE i kartę graf. GeFroce 2

Zainstaluj najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej.

Kiedyś grałem w tą grę na Riva 2 32 MB i chodziła normalnie ale jak zmieniłem na GF2 MX 400 to zamiast otoczenia mam kolorowe kwadraty. Zmiana sterów nie pomaga, ta gra po prostu nie współpracuje z GF2

Czy ten problem występuję po raz pierwszy czy już się z tym zetknąłeś :?:

Popieram w 100%. Mialem, mam ten problem z powyzsza gra wlasnie na GF2. Zmiana sterownikow nic nie dala.

Włąśnie że zmiana sterowników może pomóc, ale nie instalacja najnowszych detonatorów, a cos starszego, a najlepiej orginalnych sterowników dostarczonych ze sprzętem. Spotkałem się już z przypadkiem (Project IGI 1 cz.) kiedy to celownik i kilka innych elementów ekranu nie było widocznych na sterownikach najnowszych, a na tych, które dostałem ze sklepu wraż z komputerem wszystko działało tak jak powinno. Myślę, że powinieneś zacząć od instalacji starych sterów, a potem sprawdzić sterowniki nVidia Display Drivers v30.82

Jeśli to nie pomoże, to twedy zgodzę się, że gra nie współgra z kartami GF2.

Pozdrawiam

Ja odpalalem MM tez na sterownikach dostarczonych wraz z karta graficzna i blad wystepowal w niezmienionej postaci.