Między nami Piratami, czyli jak to jest naprawdę?

Typowe piractwo.

Na allegro, wg ich regulaminu można tylko sprzedawac gry z licencją. Więc nie jest to piractwo

Tyle że tam to akurat:

regulamin regulaminem, a życie życiem i pisze całkiem inne scenariusze 8) 8) 8)

5.jpg

2.jpg

Fakt, często są sprzedawane nielegalne kopie np. gier. Jednak pracownicy allegro szybko reaguja na takie ewentualne zaszłości, o ile to możliwe.

Gdybym miał ja mase kasy to miałbym same oryginalki :lol:

A w Polsce jest duze bezrobocie…:lol: a wiecie czemu ???

  • Bo w Polsce już wszystko jest zrobione :hahaha: :lol: !

Weź nie cygań :slight_smile:

Wiecie jaka microsoft ma akcje zachecania do kupowania oryginalnych windowsów? Cytat z komputer swiata:

:lol: :stuck_out_tongue: :smiley:

Teraz sobie kupię sto oryginalnych windowsów, taka super promocja! :smiley: :rotfl:

Czyżby?

Czasami mamy coś przed oczyma i tego nie widzimy!

Patrz tutaj: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

:hahaha:

Powalająca oferta! Demo i trial Windowsa, jest obligatoryjne bo z reguły długo nie chodzi, a obniżki są na leczenie psychiczne użytkowników produkcji Microsoftu!

Teraz to każdy jest piratem, tylko się do tego przyznać nie chcą… :lol:

Tia. Nie ma to jak wrzucic wszystkich do jednego wora. :stuck_out_tongue:

Może się będziesz wypowiadał za siebie :? :? :?

Jeżeli ty się w to bawisz (przyznałeś sie do tego pisząc powyższy post) to wcale nie upoważnia Cię do tego żeby obrażać innych, którzy mają w 100% legalne oprogramowanie.

:twisted:

fiesta :arrow: Ja już się przyznałem do tego dawno temu. Podobny temat był do tego.

Udowodnij mi, że któryś z użytkowników forum ma w PEŁNYCH 100% legalne oprogramowanie.

co by tu powiedzieć ??

aby aktywować konto nowego usera wpadnie do ciebie komisja, zobaczyć czy jesteś ok.

wystarczy chcieć - praktycznie każdy program do użytku domowego ma już opdpowiedniki darmowe. Jeśli potrzebujesz np. Photoshopa do zarabiania, to się go kupuje. Czasami jedno dobre zlecenie pokrywa koszt programu :stuck_out_tongue:

co do instytucji, firm itp. - kontrola, kontrola, kontrola, tępienie, tępienie, tępienie, kary, kary, kary

nie rozumiem dlaczego próbujesz zburzyć ideę Vortalu i forum :?

to kto i ile ma nielegalnego oprogramowania to jest sprawa każdego z nas… więc po co się rzucać oskarżeniami i czy prowokacjami :roll:

Nie mam zamiaru niczego Ci udawadniać, bo nie taka moja rola.

A Ty nie masz prawa rzucać oszczerczych stwierdzeń, dopuki komuś czegoś nie udowodnisz.

Po co się tak ekscytujecie? Mnie tego typu uwagi kompletnie nie ruszają. Jakoś dziwnie spokojny jestem. Szlag by mnie dopiero trafił gdyby takie oszczerstwo spowodowało wizytę policji, bo na cholerę mi się tłumaczyć nie wiadomo z czego i nadaremno denerwować.

I jeszcze by mi śladów na parkiecie zostawili tymi buciorami.