Miejce na wakacje

(Btw Men) #1

Witam,

jak w temacie, poszukuje zacisznej miejscówki na wakacje, odpada morze i inne zatłoczone miejsca. Najlepszym rozwiązaniem będzie jeziorko i jakaś wygodna kwatera niedaleko. Jeżeli ktoś zna coś godnego polecenia, proszę o namiary. Z góry wielkie dzięki :slight_smile:

(Bażant) #2

Mamy Ci szukać miejsca n wakacje :shock: To ty powinnieneś znależć sobie najlepsze dla siebie miejsce, bez przesady te tematy są :x W Polsce dużo jest jezior, porozglądaj się w necie, powchodź na stronki z pensjonatami, kwaterami znajdującymi się nad wybranym jeziorem, wybierz coś co Ci będzie pasować, a nie wysługuj się :-x

(Krzys299) #3

Niedaleko czego ?

(Btw Men) #4

Będe musiał sam poszukać, bo widze że życzliwość w narodzie zamiera. Liczę na wskazówkę w stylu, ja tam byłem i polecam, i tyle.

(system) #5

ja na wakacje polecam Polske bardzo przyjemny kraj mieskańcy słyna z niezwykłej goscinnosic ale czasami szfankuje pogoda :lol:

(Bunio) #6

no jeziorka 8)

(>Ziom<) #7

Możesz szukać np. na mazurach :slight_smile:

Ale błysnąłem xD

(Btw Men) #8

Nie zanosi się na bardziej rzeczowe wypowiedzi, proszę moderatora o zamknięcie tematu. Dzięki za pomoc 8)

(Damian) #9

salman , cóżbym mógł Ci polecić innego jak nie nasze piękne Tatry ! :slight_smile:

Jeśli lubisz zdobywać szczyty i niezgłębione jaskiniowe jamy, wchłaniając przy tym najczystszy w polsce tlen... :arrow: przyjeżdżaj do Zakopanego :smiley:

(Bażant) #10

W schronisku nad Morskim Okiem wykup pokój, do jeziorka nie daleko :smiley: Ładne stawy są też w dolinie Pięciu Stawów Polskich, tam też jest schronisko więc tam tez mozna przenocować, a jak bedziesz schodził to po drugiej strony góry masz Morskie oko :smiley: Ladne widoki tam są :slight_smile:

(system) #11

Polecam Ci słoneczny Madryt

(system) #12

Po co w schronisku?

Przecież może się zatrzymać u Damiana

Miły gospodarz, domowe jedzenie, dostęp do internetu :wink:

(Canaletto) #13

Polecam :!:

(Andrzejk79) #14

Polecam Chmielno na Pojezierzu Kaszubskim niedaleko Kartuz

Wspaniale miejsce

(Kiepas) #15

Ja polecam Karkonosze, zdecydowanie wole od Tatr nie tylko ze wzgledu na ceny :wink:

(Auka7) #16

Najlepszym miejscem jest jeziorko w lesie, umiejscowione na środku poligonu Drawskiego, ale żeby tam dostać kwatere, trzeba mieć wtyki :wink:

... do najbliższej wioski stamtąd jest jakieś 20 km :smiley: :slight_smile:

Jedyną mniej romantyczną rzeczą jest budzenie się czasami koło 5tej, na dźwięk wybuchającej bomby :D:D.. za to w Dzień Wojska Polskiego można się poczuć tam jak na prawdziwej wojnie :wink:

Pozdrawiam. :wink:

(>Ziom<) #17

Niezły hardkor! :smiley:

Załatw mi tam miejsce :wink:

(Paweł) #18

Polecam Pniewy niedaleko Torunia. :slight_smile:

(Auka7) #19

[quote name=>Ziom<]

Niezły hardkor! :smiley:

Załatw mi tam miejsce :wink:

(Kiepas) #20

dla tych, którzy jednak wolą spokojny wypoczynek polecam malowniczy Syców :slight_smile: