Miejce na wakacje

Nie wiem czemu założyłeś, że nad morzem są tłumy. Fakt - Międzyzdroje, Kołobrzeg, Ustka to miejsca oblegane, ale na przykład Wisełka już nie - co jest dla mnie dziwne, bo jest to piękne miejsce, woda morska cieplejsza niż Kołobrzegu. Byłem tam rok temu i jestem zadowolony.

Już mam klilka miejscówek na oku, dzięki, Pawek w tym roku szczególnie mam chęć na święty spokój więc morze odpada :wink:

Również polecam to miejsce.

A szczególnie ośrodek

*********************************

No i Pobierowo :wink:

*********************************

W Wisełce jest cichutko :wink:

Update:

fiesta

Zapomniałeś o zakazie reklamy ??

Hm… ja bede regionalnym patriota… polecam Ciechocinek… nie zawsze jest tu cicho i spokojnie ale wypoczac mozna… wlasciwie tlok to tu jest tylko w weekendy… goraco polecam: wieczorny spacer deptakiem, poobiednia przechadzka w zdluz tezni nocna zabawe na dacnigu ( :hahaha: ) no a rano na zabiegi do jednego z licznych sanatoriow…

Pozdro 4 “Bronek Sqad” :wink:

Ciechocinek - TAK, ale tylko w Villa Park :lol: :wink:

tylko należy zabrać Protefix dla bezpieczeństwa… :wink:

Osobiście polecam Rzucewo niedaleko Pucka. Spełnia on wszystkie podane przez salmana kryteria.

o widze boczi ze z torunia (nie zwrocilem na to uwagi wczesniej) witam sasiada!! Villa Park… owszem ale portfel to wypchany trzeba miec po brzegi… (ale drinki pierwsza klasa)

Nad jeziorkami są zazwyczaj ludzie, więc za cicho to chyba nie będzie. Ale znam ciche miejsce nad jeziorem w Skępem… Więc zapraszam. :lol:

Jedź nad morze do Chłopów, chłopie :smiley: cisza, spokój miejscowośc przejdziesz w parę minut. Z miejscowości nad morskich polecam Ustke, niepowtarzalny klimat, piękne zadbane miasto, jedna z najczystszych plaż na wybrzeżu, promenada… Tylko trzeba mieć troszkę kasy, bo nie jest tania :lol: