Migające czarne tło na emotach w gg7 W7

Posiadam gg7 (na razie nie chce przechodzić na gg8 - choć nie wiem czy tam ten problem nie występuje).

Ale w każdym razie:

W oknie rozmowy wszelkiego rodzaju emotikony typu :stuck_out_tongue: :smiley: :slight_smile: :wink: :wink: :PP :stuck_out_tongue_winking_eye: :* mają pewien defekt.

Mianowicie wyświetla się ikona poprawnie ale co ok. sekunde zostaje przysłonięta czarnym tłem.

I tak sobie miga raz się pojawia emota a raz zostaje przysłonięta czarnym tłem i tak na zmianie.

System to windows 7.

Co z tym zrobić?

Od czasu do czasu ten problem występuje również u mnie. Wystarczy, że wyłączę Gadu - po włączeniu wszystko wraca do normy.

Powiedz nam jeszcze od kiedy problem występuje? I czy próbowałeś przeinstalować komunikator lub zainstalować inną wersję (tylko w celu sprawdzenia)?

Nie próbowałem instalować innej bo mam problem z netem i ściągnięcie instalatora kosztowałoby mnie ok. 10zł więc nooo :smiley:

Problem pojawia się od instalacji. Przeinstalowanie i usunięcie wszystkich folderów gg nie skutkuje. Restart też nie pomaga.

Dodam że na innym komputerze z windows 7 x64 (ja mam x86) występuję ten sam problem :slight_smile:

Ktoś miał podobny problem i się z nim uporał?

Po prostu GG 7.7 jest za stare na Windows 7. I w dodatku poprawione nie będzie. Jedynym rozwiązaniem jest aktualizacja do GG8 lub instalacja któregoś z alternatywnych klientów sieci GG.