Migający ekran w grach, pomocy!

Witam,

włączyłem wczoraj Wiedźmina i zaskoczył mnie migający ekran w tej grze, sprawdzilem tez na innych grach ale jest ta sama sytuacja.

wygląda to tak:

http://img232.imageshack.us/img232/4664 … razkl7.jpg

Dodam że wczesniej wszystko działało bez problemowo.

Mam karte Palit Geforce 8600GT DDR3 256mb

Może karta graficzna się przegrzewa ? Sprawdź, czy wentylator na karcie działa.

Zmieniałeś może sterowniki do karty graficznej ?

Temperatura VGA 25 stopni czyli mysle ze jest odpowiednia.

Tak zmieniałem sterowniki. Teraz ściągam najnowsze ze strony producenta.

Czyli wina sterowników :wink:

no ale przeciez mialem caly czas te same sterowniki i wczesniej dzialalo a teraz nie?

Złączono Posta : 08.12.2007 (Sob) 11:19

zainstalowalem najnowsze i dalej to samo…

ja bym stawial na chlodzenie karty graficznej, zobacz czy pasta jest na procku karty, sprawdz wiatrak, ew przeczysc

Przeczyscilem, nawet zrobilem format c heh ale nic nie pomoglo. ktos ma jakies nowe koncepcje?

Złączono Posta : 08.12.2007 (Sob) 14:19

odkryłem że temperatura mierzona przez moja obudowe jest błędna bo czujnik nie znajduje sie na karcie heheh. za to znalazłem w programie everest home edition akładke w ktorej jest napsane ze temperatura procesora graficznego to 51 stopni. nie wiem czy chodzi o karte graf ale moze sie przyda heh

51 to strasznie dużo. Zainstaluj dodatkowe chłodzenie.

Być może że:

teraz to juz wogole mam poazny problem. Włączam kompa ładuje sie windows xp po cym jest czarny ekran a jakies 2 min pozniej komputer sie resetuje.

  • jezeli zainstaluje nowe chłodzenie problem zniknie jak ręką odjął? ile kosztuje nowe chłodenie, jak je zainstalowac i jakie bedzie pasowac do mojej karty?