Migajacy instalator windows

Witam serdecznie, bardzo prosze o pomoc.

Na komputerze instalowalem oprogramowanie Blackberry i w czasie instalacji mialem blad. Usunolem to co sie zaninstalowalo i zainstalowalem od nowa tym razem bez bledu. Aplikacja dziala ok ale od czasu bledu co chwile wyswietla mi sie instalator windows i znika i tak w kolko, jest to bardzo uciazliwe bo praktycznie nic sie nie da napisac bo zmienia aktywosc okienek.

Generalnie to wyglada to tak ze pojawia sie malutkie okienko na srodku po sekundzie ginie, po sekundzie sie pojawia. Tak ze 2-4 razy i mam moze 5 min spokoju. Patrzylem w procesach, nic tam nie znalazlem co by to moglo powodowac. Wyczyscilem tez rejster, temp.

Wie ktos moze jak rozwiazac ten problem?

Usuń ten program w trybie awaryjnym, przeczyść rejest i HDD programem CCleaner i ponownie spróbuj zainstalować ten program. Przed jego instalacją wyłącz wszystkie programy uruchomione w tle.

CCleaner juz byl odpalony ale po ponownej reinstalacji, to samo rejestr. Czy myslisz ze to samo w trybie awaryjnym pomoze??

Spróbuj zainstalować go w trybie awaryjnym. W tym trybie większośc programów i usług jest domyślnie nieaktywnych więc szanse na wystąpienie błędu są minimalne.

Problem w tym ze jak go zainstalowalem za drugim razem to nie bylo zadnego bledu i program dziala ok. No ale ja mam 136 postow Ty masz 700 wiec zrobie tak jak mowisz :smiley:

Dziekuje bardzo za poswiecony mi czas. Dam znac za pare godzin jak mi poszlo. Pozdrawiam.

Zrobilem tak jak radziles, pomoglo. Przy okazji wyczyscilem troche kompa i odchudzilem lekko. Teraz smiga jak rakieta. Wielkie dzieki.

Prosze moderatora o zamkniecie tematu.

Pozdrawiam.

a ja chce sie dowiedziec jak sie nazywa ten program do blackberrego

jak bys mi podal to bym byl bardzo wdzieczny z gory thx