Migający monitor w grach

Witam. Wczoraj jak grałem sobie w half life 2 monitor zaczął mi dziwnie migać więc wyszedłem do pulpitu przez naciśnięcie przycisku windows na klawiaturze.Na pulpicie kilka razy jeszcze migał ale po chwili się uspokoił.jak znowu włączyłem grę to monitor znowu zaczął migać. o co chodzi? Mój sprzęt: Windows 10 Home 64bit 3 gb ramu (2gb i 1gb) Procesor Pentium Dual-core e5200 2.50ghz karta graficzna ati radeon hd 5770 Zasilacz Mustang Atx ky 450W płyta główna Gigabyte Ga-g31m-s2l Monitor Lg Flatron L1930sq. Co może być powodem tego migającego monitora?

Sprawdż kabel połączeniowy z kartą grafiki,może nie stykać,czy nie jest gdzieś przerwany.Druga  możliwość to namagnesowanie monitora,czy nie stoi koło głośników,itp.

na pulpicie monitor nie mryga dopiero jak pogram jakieś 15 min to zaczyna migać. jak wrócę do pulpitu znowu się uspokaja i tak w kółko. monitor stoi koło głośników ale nie są to jakieś ogromne głośniki tylko takie małe głośniczki z tracera.Pograłem chwilkę i takie temperatury ma moja karta graficzna: http://gpuz.techpowerup.com/16/01/24/bas.png

Jeśli masz możliwość sprawdź drugie wyjście na karcie graficznej. 

Choć jeśli te 76 st masz przy zerowym obciążeniu to grafa mocno się przegrzewa i to może być powodem znikania obrazu.

na pulpicie grafa ma temperaturę 64 St.co mam w takim razie zrobić aby się nie przegrzewała?

a tej karty nie da się rozkręcić aby dostać się do środka aby wyciągnąć cały kurz więc nie mam możliwości wyczyszczenia jej od środka.

Wyczyszczenie chłodzenia z kurzu oraz najlepiej wymiana pasty termoprzewodzącej na rdzeniu. Jeśli nie masz żadnego wentylatora wyciągowego  w obudowie to dobrze byłoby założyć, choćby taniego spc zephyr czy arctic cooling f12.

a nie mógłbyś mi podpowiedzieć jak rozkręcić tą kartę? bo jej górna obudowa nie jest połączona żadnymi śrubkami, według mnie jest ona zespawana z całą kartą.

Podaj więc producenta karty i najlepiej zrób także kilka wyraźnych ujęć i wrzuć tutaj, zobaczymy co da się poradzić.

Po podłączeniu okazało się że padła karta graficzna. zauważyłem że oprócz wejść na monitor na uszkodzonej karcie graficznej jest jeszcze jedno wejście na monitor na płycie głównej. jak podłączam monitor do tego wejścia to nic się nie wyświetla. co robić?

poradziłem sobie. przełączyłem komputer na zintegrowaną kartę graficzną. po czym można poznać że zewnętrzna karta graficzna jest uszkodzona? jak podłączam ją do komputera to komputer nie pika dopiero  jak ją odłączam to wydaje jedno piknięcie. po czym poznać uszkodzoną kartę graficzną?

Grafika zewnętrzna musi być odłączona aby zintegrowana działała.

a po czym mogę poznać że moja zewnętrzna karta graficzna się zepsuła?

Jak nie daje obrazu to sprawa myśle jest jasna.