Migający monitor

Witam. Od jakiegoś czasu zaczyna co raz mocniej migać monitor (NEC V720) co może być przyczyną i w jaki sposób można to usunąć.

Z góry dziękuję za pomoc. problem rozwiązany kwesti odświeżania była za mała

a odswiezanie i rozdzielczosc, jak masz ustawione! moze przesadziles! jakie to jest migotanie?czy obraz zanika czy moze faluje !napisz cos wiecej! moze jakies pole elektromagnetyczne jest zbyt blisko monitora(jakis glosnik czy cos w tym stylu !!

migał jakby się załączał i wyłączał??

miałem podobnie na LG studioworks 44i i okazało się że coś się w środku popaliło!! z racji wieku oddałem go do serwisu gdzie spece po ponad dwóch tygodniach stwierdzili że ewentualny koszt naprawy przewyższa kosz monitora!! lepiej sprowadź jakiś serwis!!

Wydaje mi się, że jak masz dobrze ustawione odświeżanie i rodzielczość, to zostaje Ci się na pare dni z nim pożegnać i zanieść do serwisu. :smiley:

Lepiej nic w nim grzeb, sam się nie baw.

Masz może gwarancje :?:

Ja mam swój monitor : LG Studioworks 57i od 6 lat i nigdy się na nim nie zawiodłem, ale niestety za niedługo trzeba będzie kupić sobie jakiś LCD. :lol:

Też miałem problem z monitorem firmy LG. Też sam wyłączał jak u FIGCfan. Oddałem go do serwisu na 2 tygodnie, ale z racji że był na gwarancji dali mi nowy i lepszy model, bo koszt naprawy był za wysoki. Za to lubię firmę LG :slight_smile: