Migający monitor

(kris) #1

Witam. Od jakiegoś czasu zaczyna co raz mocniej migać monitor (NEC V720) co może być przyczyną i w jaki sposób można to usunąć.

Z góry dziękuję za pomoc. problem rozwiązany kwesti odświeżania była za mała

(Neone1) #2

a odswiezanie i rozdzielczosc, jak masz ustawione! moze przesadziles! jakie to jest migotanie?czy obraz zanika czy moze faluje !napisz cos wiecej! moze jakies pole elektromagnetyczne jest zbyt blisko monitora(jakis glosnik czy cos w tym stylu !!

(Duch) #3

migał jakby się załączał i wyłączał??

miałem podobnie na LG studioworks 44i i okazało się że coś się w środku popaliło!! z racji wieku oddałem go do serwisu gdzie spece po ponad dwóch tygodniach stwierdzili że ewentualny koszt naprawy przewyższa kosz monitora!! lepiej sprowadź jakiś serwis!!

(system) #4

Wydaje mi się, że jak masz dobrze ustawione odświeżanie i rodzielczość, to zostaje Ci się na pare dni z nim pożegnać i zanieść do serwisu. :smiley:

Lepiej nic w nim grzeb, sam się nie baw.

Masz może gwarancje :?:

Ja mam swój monitor : LG Studioworks 57i od 6 lat i nigdy się na nim nie zawiodłem, ale niestety za niedługo trzeba będzie kupić sobie jakiś LCD. :lol:

(Igloolody) #5

Też miałem problem z monitorem firmy LG. Też sam wyłączał jak u FIGCfan. Oddałem go do serwisu na 2 tygodnie, ale z racji że był na gwarancji dali mi nowy i lepszy model, bo koszt naprawy był za wysoki. Za to lubię firmę LG :slight_smile: