Migotanie w odwarzaczu The KmPlayer 3.1.0.0 R2

W nowej wersji odwarzacza do filmów The kMPlayer 3.1.0.0 R2 podczas oglądania filmów gdy chce ustawić głośność i pojawi się ten napis w rogu „Głośność” to wtedy w czasie oglądania filmu napis ten bardzo mruga dlaczego tak ? Tak samo się dzieje, kiedy przewijam film i pojawi się napis że film przesunięto o tyle i tyle sekund to napis ten też mruga. Czy da się zrobić tak, żeby napis ten nie mrugał ? Czy da się to gdzieś ustawić ? w poprzedniej wersji The KMPlayer nie migało to tylko normalnie się wyświetlało. Może ktoś miw tym pomóc ?

kmpp.png

Opcje -> Ustawienia F2 -> Wiadomości OSD -> Odtwarzanie -> zaznacz:

  • Wyświetl wiadomości na powierzchni Nakładki/VMR

Zwróć uwagę, że chodzi o zakładkę Odtwarzanie

W zakładce Ogólne jest taka sama opcja i jest domyślnie zaznaczona.

Mam tutaj obie te opcje zaznaczone ale mimo to nadal mi te napis tak migota i nie wiem czemu :frowning: Możecie mi pomoć to ustawić tak żeby nie migotał ?

kmmp.png

kmpp.png

Zmień generator wideo:

PPM -> Wideo (Zaawansowane) -> Generator wideo -> Wzmocniony generator (Vista, 7) lub VMR9 Renderless (XP)

Nie moge tego u siebie znaleść, Co to jest to PPM ?

PPM - Kliknij prawym przyciskiem myszy

Widać jeśli jest włączone zaawansowane menu:

Kliknij prawym -> Opcje -> Zaawansowane Menu

Opcje -> Ustawienia F2 -> Przetwarzanie wideo -> Generator

A jeśli ustawie VMR7 Renderless (HQ napisów) to będzie dobrze ? bo tamte ustawienia powodują że nadal mi te napisy migotają, jednak przy VMR7 Renderless (HQ napisów) już nie migota. Pytanie tylko czy tak jest dobrze ? czy tak może być ? żeby czegoś nie zepsuć.

Możesz ustawić VMR7 i niczego nie zepsujesz.

Wybierz dowolny generator który u Ciebie najlepiej działa.