Migotanie w TV ,,drugim monitorze''

Witam , do mojego Monitora Samsung SyncMaster 203B dostałem dwa kable jeden cyfrowy drugi zwykly analogowy (niebieska koncowka) oczywiscie cyfrowym podlaczylem monitor. Ostatnio kupilem sobie TV LCD 32 cale Sharp i tym drugim kablem (analogowym) podlaczylem z komputerem przez przejściówke cyfrowa bo w grafice GeForce 9600GT 512/256 nie mam tego niebieskiego wejscia juz. I chodzi o to ze jak jest ruch np. w grze albo w filmie to obraz zaczyna migac , kolory sie troszke rypią i tekstury jakby migotają , na filmie gosc biegł a od niego z tyłu pokazala sie biała poświata. Dodam ze przez ten kabel ustawilem w opcjach nvidii poswiate cyfrową czyli jest to jakby kablem cyfrowym podłączone. Komputer widzi TV jako drugi monitor nie jako TV. I moje pytanie czy to jest od kabla czy moze karta graficzna nie nadąza z wczytywaniem tekstur z 32 cali ??

Jeżeli karta graficzna i telewizor posiadają wejścia s-video to sprubuj przez nie podłączyć, i zobacz czy będzie tak samo. Jakość obrazu może być troszke gorsza ale nie zauważalna w grach i filmach, jedynie na pulpicie i przy przeglądaniu internetu.

Dragon124 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Prawdopodobnie karta graficzna nie nadąża z osobnym wyświetlaniem makładki video na 2 monitorach/TV. Spróbuj odłączyć monitor i zobacz czy samym telewizorze wszystko będzie ok.

Ok sprawdze , a a przez s-video nie podłączam bo obraz jest gorszej jakosci a teraz mam przez kabel cyfrowy :slight_smile: