MIkorfon-problem

Kupiłem sobie dziś mikrofon ze słuchawkami popodłanczałem go … a tu szok nie działa :o .Firma Apus.Windows XP.

Dziękujemy przyjęliśmy wszyscy do wiadomośći że kupiłeś walnięte słuchawki z mikrofonem.

No i co ?? Mamy się śmiać czy płakać ??

już czekam na wypowiedzi forumowych wróżek :lol: :lol: :lol:.

Może byś sprecyzował problem albo przynajmniej powiedział o co Ci biega ??

:slight_smile: kupiłem sobie dziś śłuchawki z mikrofonem i popodłanczałem i nie nagrywająąą :frowning: :frowning:

Spokojnie

Start-akcesoria-rozrywka-opcje- nagrywanie-tam pozaznaczaj wszystko i testuj . Wtyki słuchawek powinny być oczywiście w odpowiednich gniazdkach.

Jedyna dobra rada w tym stadium rozpoznania sprawy - oddać do sklepu; chyba masz paragon! :smiley: :smiley: :smiley: I po problemie… :lol:

Jesteś pewien że dobrze je podłączyłeś. Zielony do zielonego itd. :smiley:

sprawdz na innym sprzęcie! !!

Panel sterowania, glosnosc i tam ustaw glosnosc mikrofonu jak najwyzej. Dodam jeszcze, ze mikrofon powinien byc kolo ust, a nie pod biórkiem…

Te wyroby za kilkanaście złotych to atrapy.Lepiej wydać kiladziesiąt-kilkaset i się cieszyć!

Nie ma z czego .Za mikrofon kilkaset - Trzeba upaśc na głowę żeby coś takiego kupić - zresztą niema takich w normalnych sklepach.

jeżeli masz XP to poprostu użyj opcji testuj!!

Panel sterowania — Dźwięki i urządzenia audio — Głos — Testowanie sprzętu — dalej postępuj zgodnie z instrukcją !!

Cieszyć się z wydanych kilkaset złotych. :smiley: Wystarczy zainwestować ok 45 zł. :smiley:

Lazikar ma rację 45zl wystarczy spokojnie. A wydając kilkaset złotych mozemy myslec juz o zakladaniu studia dzwiekowego :stuck_out_tongue: . Aby uruchomic mikrofon zeczywiscie warto zrobic test, a koniecznie trzeba go przyglosnic, bo inaczej nici.

Przede wszystkim kupować markowe wyroby,bo faktycznie wydając niewiele można kupić całkiem dobry sprzęt.Ja mam słuchawki Verbatima za 20 zł i bardzo dobrze mi służą!

Ja mam sluchawki z mikrofonem firmy Quake :wink: , kosztowały ok 90 zl ale jesem z nich bardzo zadowolony. Bardzo dobre są tez sluchawki Zoltrixa.