Mikrofalówka Samsung - awaria?

A więc posiadam mikrofale Samsunga. Jeszcze 5 minut temu działała… A chodzi o to że nastawiam temperature, czas a ona nie grzeje nic cisza… ;/ nie iwem o co chodzi… ?? !!

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 20:24

aaa i ten czasownik nie działa… chcę nastawić czas (taka korbka) nastawiam a on nie idzie…

Jaki model :slight_smile:

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 20:27

Stawiam na bezpiecznik (znajduje sie w środku ) Ale to tylko przypuszczenia ,stara zasada elektryka mowi ze jak coś nie działa najpierw sprawdź bezpiecznik :mrgreen:

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 20:28

A jak otwierasz to światełko sie pali ?

no własnie nie wiem zbytnio, bo pudełko jest gdzieś w piwnicy… ale pisze na niej coś takiego: Samsung (na klapie) po prawej stronie koło przyciusku co otwiera tą klape G2711N to to ?

Mam http://www.skapiec.pl/site/cat/305/comp/60162

światełko się pali ale na nic nie reaguje jak włącze grill to słychać jakby lekki zefirek wiał… ale i tak nie grzeje tylko że coś tam ‘pierdzi’

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 20:31

tak to ta :slight_smile:

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 20:32

tak to ta :slight_smile:

może jak jest jeszcze na gwarancji to idź wymenić, może przyjmą

Wiesz trudno tak strzelac .Sprawdz bezpiecznik wysokonapięciowy. Jest on zabezpieczony w takim podłużnym białym lu czarnym plastiku

pomijając fakt że mam 15 lat heheh :slight_smile: ale pogadam z tatą… Pax jest po gwarancji

Morze być jeszcze uszkodzony magnetron

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 20:40

I tak kłania sie SERWIS .Jak bezpiecznik będzie dobry

a to jest droga sprawa czy nie? bo to już będzie pogwarancyjna…

Nie wiem nie pracuje w serwisie ale za otwarcie 30 zl i zamkniecie 30 zl + ( tak bylo ) magnetron + wymiana = zadowolony klient ze mu ulży teraz bo ma lżejszy portfel :mrgreen:

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 21:34

Zanosisz i mówisz panie coś sie sp… i chce wiedzieć ile to będzie kosztowało czy sie oplaca oni zobaczą i powiedzą ze np: flaszka :mrgreen:

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 21:35

Pozdrawiam :slight_smile:

heh dziekuję za pomoc. Pozdrawiam… :slight_smile:

mikrofale Samsunga :smiley: bardzo ciekawy temat