Mikrofan+słuchawki nie działają

Kupiłem sobie dziasiaj mikrofon z słuchawkami no i nie chce nagrywć dzwięku poszłem się zapytać o co chodzi do sklepu w którym go kupiłem no i u nich działał powiedzieli mi że to może kwestia oprogramowania niewiecie na co popatrzeć w kompie?

Mam Win XP.

No na ustawienia karty muzycznej. Czy nie jest ściszony itd. :smiley:

a gdzie to się znajduje

Tu masz wszystkie opcje.

Panel sterowania>>Dźwięki, mowa i urządzenia audio

Polecam zrobic testowanie sprzętu

Panel sterowania>>Dźwięki, mowa i urządzenia audio>>Dzwięk i urządzenia Audio>>Głos>Testowanie sprzętu.

Wtarayu masz ikonkę głośniczka. Kliknij i zobacz czy nie jest ściszony. :smiley:

Jakim tarayu

A tak wogóle to jaką ty masz tą karte

Jak mi kupowali kompa to miałem 8 lat i nic nie wiem ale wiem że mam procka AMD ALTHON 1700 miałem niedawno płyte główną zmienianą

literówka. Chodzi o ikonki w prawym dolnym rogu na pasku start. :smiley:

a co to może być Xear 3D

Start >>>Wsztstkie programay>>>Akcesoria>>>Rozrywka>>>Regulacja głośności>>> zobacz czy nie jest zaznaczony >>>Mik. (Wycisz) Suwak daj na maksa. W zawansowane możesz zaznaczyć >>> wzmocnienie 20 dB. Potem zaznacz Opcje>>>właściwośći >>>Nagrywanie>>>OK.

Sprawdz to samo.

To sprawdz tym programem http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=410

Bo może nie masz zainstalowanych sterowników karty dzwiękowej

a w regulacji nagrywania w kolumnie mikrofonu jest zaznaczone taką fajką jak NIKE Zaznacz

zainstalowałem i co dalej

Sprawdz czy inne nie są wycziszone !!

Jak to już uzyskasz to znaczy że mikrofin sprawny i karta sprawnana. Masz 50% sukcesu. :smiley:

Najlepiej przesuń ten suwak do samej góry.

Pózniej wchodzisz

:arrow: start :arrow: programy :arrow: akcesoria :arrow: rozrywka :arrow: rejestrator dzwięku.

Klikasz na czerwoną kropę i gadasz do microfonu. Jeżleli zielona linia będzie falować to wszytsko bedzie ok :smiley: 8)