MIKROFON na przednim panelu nie działa

Mam słuchawki + mikrofon, gdy podłączone są z tyłu to wszystko gra… Ale gdy przełączę na przedni panel już mikrofon nie działa… Chociaż daję w opcjach “mikrofon przedniego panelu” Pomóżcie PLZ :smiley:

Sprawdź czy w ogóle masz podłączone wejścia z przodu.Spotkałem się z tym że nie były podłączone w ogóle…

Ale słuchawki mi działają a mikrofon działa baaaardzo słabo ledwo co słychać jak się wydziera…

A w “Dźwięki i urządzenia audio” w panelu sterowania ustawiałeś głośność mikrofony??

Full… a gdy dam zwiększenie wydajności to ledwo coś słychać tak tylko cichutko :confused:

Jeżeli masz sterowniki Realtek to zaznacz na ich panelu tak jak pisze w tym temacie :

viewtopic.php?f=19&t=205720

,Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego " i sprawdż.

Nie, mam SOUND MAX Panel :confused:

Witam, mam ten sam problem co ty Konrad93. Doszedłem do tego że problem tkwi w ustawieniu przedniego gniazda mikrofonu. Jest ono ustawione domyślnie na mikrofon. Gdy ustawię tak samo tylne gniazdo przy krzykach słychać cichutko i trzeszczy tak jak u Ciebie. Natomiast gdy ustawię na stereofoniczny mikrofon w panelu soundmax wszysstko chodzi cacy. I tu nasuwa się pytanie jak zmienić ustawienie przedniego gniazda na stereofoniczny mikrofon :?: