Mikrofon nie chce nagrywać

(Piotrek 666) #1

mam sobie mikrofonik (nawet całkiem fajny). z pewnością dziala bo sprawdzałem u innych osób. nie chce on wogule u mnie nagrywać i nie wiem o co chodzi. w ustawieniach wszystko wydaje się dobrze ustawione i dalej nic. sterownik do karty dźwiękowej zainstalowany. podłączony właściwie. sprawdzałem podpięcie karty i wszystko ok. jeśli znacie jakiś sposób na uruchomienie go to był bym wdzięczny. pozdrawiam i czekam na odp

(Yogi Fazzi) #2

wykonałeś testowanie sprzętu?

start -> panel sterowania -> dźwięki i urządzenia audio, zakładka Głos -> testowanie sprzetu i dalej postępuj wg wskazówek

(Piotrek 666) #3

wykonałem ale nie daje to żadnego rezultatu. wskaźnik poziomu nagrywania obok suwaka jest zaledwie minimalny pomimo tego że wszystkie ustawienia są ustawione na maxa. nic nie słychać przy odtwarzaniu… :evil:

(Yogi Fazzi) #4

sprawdź czy nie masz zaznaczonych poszczególnych opcji Wycisz, zwłaszcza w zakladce “Głośność główna”

(lazikar) #5

Regulacja Głosnosci>>opcja>>Właściwosci>>Nagrywanie. Dalej powinieneś sobie poradzić. 8)

(Piotrek 666) #6

przejrzałem już wszystkie możliwe opcje i wszystko jest ustawione jak powinno być ale efekt jest zerowy. dźwięk z winampa nagrywa się wporządku tylko trzeszczy jak stary tapczan :mrgreen: ale dźwięku nagranego przez mikrofon to nie słychać prawie wcale…