Mikrofon nie chce nagrywać

mam sobie mikrofonik (nawet całkiem fajny). z pewnością dziala bo sprawdzałem u innych osób. nie chce on wogule u mnie nagrywać i nie wiem o co chodzi. w ustawieniach wszystko wydaje się dobrze ustawione i dalej nic. sterownik do karty dźwiękowej zainstalowany. podłączony właściwie. sprawdzałem podpięcie karty i wszystko ok. jeśli znacie jakiś sposób na uruchomienie go to był bym wdzięczny. pozdrawiam i czekam na odp

wykonałeś testowanie sprzętu?

start -> panel sterowania -> dźwięki i urządzenia audio, zakładka Głos -> testowanie sprzetu i dalej postępuj wg wskazówek

wykonałem ale nie daje to żadnego rezultatu. wskaźnik poziomu nagrywania obok suwaka jest zaledwie minimalny pomimo tego że wszystkie ustawienia są ustawione na maxa. nic nie słychać przy odtwarzaniu… :evil:

sprawdź czy nie masz zaznaczonych poszczególnych opcji Wycisz, zwłaszcza w zakladce “Głośność główna”

Regulacja Głosnosci>>opcja>>Właściwosci>>Nagrywanie. Dalej powinieneś sobie poradzić. 8)

przejrzałem już wszystkie możliwe opcje i wszystko jest ustawione jak powinno być ale efekt jest zerowy. dźwięk z winampa nagrywa się wporządku tylko trzeszczy jak stary tapczan :mrgreen: ale dźwięku nagranego przez mikrofon to nie słychać prawie wcale…