Mikrofon nie działa - karta Creative SB0220, system XP SP2

(Mamartusiaa) #1

Witam

Może zacznę od tego, że użyłam wcześniej opcji SZUKAJ, więc proszę nie piszcie mi, że powinnam to robić. Nie znalazłam podobnego problemu....chyba że jest już późno i mój mózg też potrzebuje formatowania...

Dziś formatowałam komputer i na początku nie mogłam znaleźć sterowników do karty Creative live SB0220. W końcu szukając po forach udało mi się! Byłam bardzo zadowolona...do czasu ponieważ nie rejestruje mi dźwięku! :frowning: mikrofon jest dobrze podpięty, bo wcale go nie ruszałam ale w ustawieniach recording control mikrofon ma tzw "ptaszka" i nie mogę go odznaczyć....

bigproblem.th.jpg

Reasumując

• mam Windowsa XP SP2

• zainstalowałam sterowniki do SB0220 po bardzo długich poszukiwaniach

• dźwięk działa, mikrofon nie

• w menedżerze urządzeń mam pokazane, że jest niby sterownik w kontrolerach dźwięku, ale czemu powyżej jeszcze jeden jest z żółtym znakiem zapytania?

54470655.th.jpg

Błagam pomóżcie mi jakoś...

(Agatonster) #2

mamartusiaa ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Mamartusiaa) #3

OK już wszystko pod kontrolą... ściągnęłam You Pax i działa - tak na przyszłość dla innych pytających. Nie polecam ściągania sterowników Creative live 5.1 SB0220...bo nie działają, więc nie polecam nawet ich szukania.