Mikrofon nie działa

Ja tez mam ten sam problem :frowning: ale nie wiem jak go rozwiazac wchodzilem na te powysze strony ale nic :expressionless: nie wiem co sciagnac :expressionless: (mam taka sama karte jak powyszy kolega) i mi tez tylko mikrofonu nie wkyrywa (a wczesniej chodzilo) tzn sluchawki dzialaja ale mikrofon nie … :frowning: jak to naprawic (prosze dokladniej im noob)

Do kolegi Maveta.

Odnośnie tego, co zciągnąć:

dźwięk - w tabeli z lewej strony wybierasz system (klikasz go), po prawej stronie wybierasz Audio , potem z listy AC97 Codec (tylko musisz wiedziać, jaki typ chipsetu dźwiękowego masz, tzn. VIA VT… Znajdziesz to w instrukcji płyty, ewentualnie podaj model płyty.

Chipset płyty - najpierw system po lewej stronie, potem chipset or platform driver , a następnie masz do wyboru VIA Hyperion lub VIA 4 in 1 (to znowu jest zależne od modelu płyty).

Witam.Mikrofon przestal Ci prawdopodobnie dzialac jak zaktualizowales system.Mi caly czas bez zarzutu dzialal ale jak zainstalowalem update do karty muzycznej to wlasnie wtedy przestal mi dzialac.Po odinstalowaniu chodzi jak burza. Od tej pory nie instaluje zadnych update’ow do sprzetu - najwyzej do systemu. pozdrawiam

Ludzie Blagam was To nic nie skutkuje szukalem sciagalem sterowniki i pyta naprawde ludzie pomozcie ;_;

"Podaj Model " A jaki model ? plyty :expressionless: mam Via 97 a dalej to nie wiem :expressionless:

Ej jak daje w mowa i tam jest sprawdzanie glosu naciskam i jakos osoby inne to slysza :|-_- i jak np w skype puszczam na fula muze to slysza … po cichu ale slysza muze :expressionless: co sie dzieje ? jak puszczam w kompie to oni slysza …

Ja wiem co jest grane :slight_smile: !!