Mikrofon nie nagrywa głosu tylko dźwięk z słchuawek

Mam słuchawki Creative HS-390. Mikrofon nagrywa mi dźwięk z słuchawek ale nie to co ja mówie ;/ podłączyłem słuchawki do innego komputera - starszego i wszystko działało . Czy to jest wina sterowników ? bo raczej nie ustawień ;/ kilka osób próbowało mi pomagać ale bezskutecznie :/. Proszę o pomoc . Z góry dziękuje :wink:

A czy masz może tak że na skypie ludzie też nie słysza ?? Ogólnie oznaki takie jak mikrofon by był zepsuty ?? Bo ja też mam słuchawki z mikrofonem i mam ten sam bynajmniej z Twojego opisu problem .

  1. Sprawdż ustawienia w Menu Start -> Panel sterowania -> Dżwięki i urządzenia audio -> Audio oraz Głos.

  2. Napisz jaką masz kartę dżwiękową i sterowniki ?

Karte mam Realteka Sterowniki nie wiem jakie :frowning: moje gg 2845618 jak bedziesz miał czas to napisz to coś poradzisz

@Czery

nie mam skype, mikrofon na innych komputerach działa w 100% u mnie tylko nagrywa dźwięk ze słuchawek

mam taki sam problem jak kolega mam kartę dźwiękową VIA mikrofon tez nagrywa tylko dźwięki z komputera np( z Gadu gadu lub muzykę która leci na głośnikach) pomóżcie proszę :frowning: