Mikrofon nie wykrywa dzwięku

Mam Windowsa xp sp2 oraz kartę dźwiękową Realtek ALC862 @ ATI SB450 - High Definition Audio Controller PCI.

Wcześniej działał mi normalnie mikrofon i przechwytywał dźwięk. Po re instalacji systemu nie mam możliwości nagrywania dźwięku.

beztytuula1.jpg

Sterowniki zainstalowane (menadżer urządzeń)?

Karta nie wyłączona? (jw.)

Sound Max (tray) poprawnie skonfigórwany?

Masz zainstalowane sterowniki? Konflikty sprzetu w menadżerze urzadzeń?

Sterowniki są zainstalowane(mikrofon nagrywa mi dźwięk ale nie z mikrofonu tzn jak włączę np. film i wybiorę z start -> wszystkie programy -> akcesoria -> rozrywka -> rejestrator dźwięku to nagra mi głos z filmu pomimo, że mam odłączony mikrofon). Karta jest włączona natomiast nie wiem gdzie sprawdzić konfiguracje Sound Maxa :frowning:

Ściągnij i zainstaluj poprawkę do windy 888111, zainstaluj też DirectX (jest nowy) i stery muzy.:mrgreen:

Wejdź w właściwości nagrywania dźwięku

30u78ea.jpg

Zaznacz mikrofon i teraz powinno być ok . Dźwięk będzie nagrywny z mikrofonu.

2wh11yc.jpg

Zainstalowałem poprawkę, głos miałem i mam ale w ciąż mikrofon nie nagrywa :frowning:

http://img242.imageshack.us/my.php?image=56516704jl6.png

W dniu 11.06.2008 , o godzinie 12:29 został dopisany post przez pikasso

Nie wiem o co chodzi w menadżerze od karty pokazuje mi coś takiego:

55376098bj1.jpg

Według mnie tu czegoś brakuje ale jak wejdę do menadżera urządzeń nie pokazuje mi braku sterowników. Ma ktoś jakieś pomysły czy spróbować przeinstalować system :?:

w realtek tray masz ustawienia mikrofonu-tam powinieneś ustawić czułość.

Poszukaj w moich postach tematu o mikrofonach i tam dałem odpowiedź. Sorka że nie dam linka bo nie jestem u siebie na kompie… i muszę iść.

ok działa dzięki