Mikrofon nie wykrywa głosu


(Jahonenn) #1

Wiem że wątków o mikrofonach niedziałających jest multum, ale ja na mój problem nie mogę znaleźć odpowiedzi. Siedzę na tym od 4 h.

Mikrofon mam od kolegi, u niego działał, a u mnie jest taka sytuacja że gdy podstawie og pod głośniki to je słyszy, a mnie-nie. Ewentualną pomoc piszcie pod Xp SP2, karta dźwiękowa realtek HD audio alc888. Sterowniki przeinstalowane, nie jest wyciszony, testowałem Teamspeakem i testem Windowsa. Próbowałem już wszystkiego.Proszę o pomoc.

Normus

Poprawiłem :oops:


(Dvdgttgtt) #2

Zalecam Przeskanowanie Kompa Z Błędów Programem Advanced SystemCare Free 5 http://www.dobreprogramy.pl/Advanced-Sy … 12911.html . Jak Nie To Nowe Sterowniki Albo Ściągnij SP3 Na XP http://www.microsoft.com/downloads/pl-p … 22559d164e Zobacz Jeszcze Raz Wszystkie Ustawienia Zobacz Też Ustawienia Sterowników.Czy Sprzęt Czyli Karta Dzwiękowa jest Sprawna Lub Czy Obsługuje Twój Mikrofon A Możę Źle Podłączasz Kable… :wink:


#3

normus , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(XMan) #4

Brak dokładnych danych np. nazwa płyty głównej, mikroukład płyty głównej…

Sterowniki do karty dźwiękowej (wybierz odpowiedni system) :

http://www.dobreprogramy.pl/Realtek-Hig … 21164.html

  • a to może źle ponieważ na karcie Realtek HD powinien być prawie wyciszony :

cichy-mikrofon-t401860.html