Mikrofon-problem

(Marcin E Pc) #1

Witam!

Ostatnio coś złego dzieje się z moim mikrofonem, tak jakby cichszy się zrobił,w regulacji głośności mam wszystko na maksa mikrofon nie jest wyciszony a wcześniej jego moc nie była zwiększona czyli wszystko jest tak samo jak wcześniej (może coś ze skypem ), to już 2-gi mikrofon i chyba kończy tak samo jak poprzednik (wcześniejszy się tak samo skończył...), czy każdy mikrofon tak ma?

Pozdrawiam!

(Turbin2) #2

Spróbuj zrobić tak: sprawdź czy mikrofon chodzi ci normalnie na (pogadaj z kimś) GG, jeżeli dzała normalnie to SKYPE jest zepsuty. Odin staluj SKYPA i zainstaluj na nowo.

Jeżeli na GG nie działa ci mikrofon tak jak wczesniej, to napraw go sobie lub kup nowy ale nie jakąś podróbę(jeżeli ją masz)

(El Presidento) #3

Mikrofony czasem sie psuja (zdecydowanie te tansze), sprawdz połączenie jego, wyjmij wtyczke przeczyśc ją. I podłącz ponownie a jak nie pomoze zrob jak mowi kolega turbin321

(Marcin E Pc) #4

Ja mam jakiejś firmy hama ( kupiony w media markcie za 20 zł ) kupię firmowy tylko jakie to firmowe, jakiej firmy i ile kosztują?

(Snapp) #5

Sprawdź ten mikrofon u jakiegos znajomego, jeśli u niego bedzie sie działa to samo to znaczy, że problem bedzie tkwił po stronie mikriofonu, czyli jest do d... I musisz kupic nowy.

Zapodaj sobie jakiś dobry mikrofonik z pożądnej firmy, a nie bedziesz musiał ich tak czesto zmieniać :wink: