Mikrofon-problem

Witam!

Ostatnio coś złego dzieje się z moim mikrofonem, tak jakby cichszy się zrobił,w regulacji głośności mam wszystko na maksa mikrofon nie jest wyciszony a wcześniej jego moc nie była zwiększona czyli wszystko jest tak samo jak wcześniej (może coś ze skypem ), to już 2-gi mikrofon i chyba kończy tak samo jak poprzednik (wcześniejszy się tak samo skończył…), czy każdy mikrofon tak ma?

Pozdrawiam!

Spróbuj zrobić tak: sprawdź czy mikrofon chodzi ci normalnie na (pogadaj z kimś) GG, jeżeli dzała normalnie to SKYPE jest zepsuty. Odin staluj SKYPA i zainstaluj na nowo.

Jeżeli na GG nie działa ci mikrofon tak jak wczesniej, to napraw go sobie lub kup nowy ale nie jakąś podróbę(jeżeli ją masz)

Mikrofony czasem sie psuja (zdecydowanie te tansze), sprawdz połączenie jego, wyjmij wtyczke przeczyśc ją. I podłącz ponownie a jak nie pomoze zrob jak mowi kolega turbin321

Ja mam jakiejś firmy hama ( kupiony w media markcie za 20 zł ) kupię firmowy tylko jakie to firmowe, jakiej firmy i ile kosztują?

Sprawdź ten mikrofon u jakiegos znajomego, jeśli u niego bedzie sie działa to samo to znaczy, że problem bedzie tkwił po stronie mikriofonu, czyli jest do d… I musisz kupic nowy.

Zapodaj sobie jakiś dobry mikrofonik z pożądnej firmy, a nie bedziesz musiał ich tak czesto zmieniać :wink: