Mikrofony nie działają!

siema

Problem jest dość dziwny

  1. W CS w opcjach voince zawsze jest nastawione “ustawienie mikrofonu”

  2. Jak daje w cs w opcjach voince żeby sprawdzić jak mi działa to jest coś w stylu “ybu,ybu” i jak coś powiem “elo” to “ybuElElElooEloEloElo” coraz głośniej.

  3. Jak w chodze w rejestrator dźwięku i mówię to działa bardzo dobrze tylko jak naciskam aby zakończyć nagrywać to wyskakuje mi takie coś

02b6f6b86ab6.jpg

Zapewne jest to związane z tym z cs - że jak to by nie wyskakiwało to w cs było dobrze

Nie jest mikro wyciszone, w ustawianiach [pasek obok godziny na głośniku]. moje mikro jest tam nazwane :

  • Front Green in

  • Front Pink In

  • Rear Pink In

i we właściwościach nie mają zaznaczonej opci Przybliżenia mikrofonu - 1 Microphone Boost

Moja karta dźwiękowa to Realtek HD Audio [Realtek High Defination Audio]

Mam nowgo kompa

Mam z przodu i tyłu wejscia mikro - Z obu jest tak samo [Teraz jest z tyłu podłączone]

Przeinstalowałem sterowniki Karty Dźwiękowej i jest to samo

Mam 4 gb ramu, Windows XP SP3 - Widzi on 3.5 gb ramu ale nie przeszkada mi to. Bo wersja 36 bit i dlatego

Dla pewności nie zależy to od mikrofonu bo pożyczyłem od kumpla mikro który u niego działa a u mnie działa tak samo jak mój stary ;/

Proszę pomóżcie - Bardo mi zależy

Jest to właśnie przez PAE czyli te twoje 36 bitow :stuck_out_tongue:

Wyłącz rozrzerzenie adresu fizycznego robiło się to bodajże że jako jądro systemu podczas uruchamiania sie wybieralo ntoskrnl.exe bez obsługi PAE zamiast ntkrnlpa.exe które tą funkcje posiadało :smiley:

A jak to sie robiło nie pamiętam i odsyłam do google :smiley:

Ustawiłeś tak jak wcześniej pisałem : realtek-glosniki-dzialaja-sluchawki-mikrofon-nie-t351240.html

:?:

Kaczorinax ej to jak wgram Viste 64 bit to będzie dobrze? – Bo nie chce grzebać z plikami systemowymi ;/

XMan - Dzięki Pomogła - Prawda że dalej takie echo jest i leciutko trzeszczy jak mówię ale i tak dokonałeś cudu xD :slight_smile:

Mówisz do mikrofonu i słuchasz tego w głośnikach czy w słuchawkach? Jeśli w głośnikach to echo może sie robić przez to że coś powiesz > to leci na głośniki > mikrofon dalej słucha i łapie to co z głośników i znów to samo. Zobacz jak będzie w słuchawkach.

Co do systemu to jak masz 4GB ramu to ja bym instalował Vistę 64bit. Możesz też poczekać na 7 i kupić wersję 64bit po premierze.

no wiem że Vista 64 bit, ale 7 sobie pozycze od kumpla może^^ Jak będzie miał

A echo jest na słuchawkach ;/ no i mówią w cs że mnie nie słyszą, ale dobrze że na skype mnie słyszą

Musisz jeszcze trochę albo zmniejszyć głośność albo zwiększyć.

Dziesiętne milimetra mają duże znaczenie w ustawieniu głośności Nagrywaj :

a3e1be2057c092d9m.jpg

Dużo ludzi ma z tym problem i ja również kiedyś miałem ale niestety na Realteku nic więcej nie można zrobić :frowning: